Dat is geen redenering die klopt. Of iets goed of slecht is, hangt toch niet af van het feit of je er inderdaad voor gestraft wordt of niet. Heel veel christenen, maar even goed ook heel veel niet-christenen zijn er heilig van overtuigd dat het menselijk leven, ook van het onge boren kind, het kostbaarste goed is dat er op aarde te vinden is. Het is altijd onze zorg en bescherming meer dan waard. En het beëindigen van menselijk leven is dan ook het laatste wat je mag doen. Al zijn er straks misschien geen strafmaatregelen meer in do wet te vinden: een ge weten hebben we. God gaf het ons. OPEN DEUR KERKDIENSTEN De Kerststal moet een open grot geweest zijn, Je kon er zo maar in. De herders hoefden ook niet te vragen of ze binnen mochten komen cm de Koning, het geboren kerstkind, te aanbiddeno Daarom bent U allen van harte welkom in de verschillende diensten van Kerstmis, de deuren staan wagewijd voor iedereen open en U kunt er zo maar in, Do diensten zijn als volgt: l) do NACHTMIS van Kerstmis begint om 22=00 uur (zondag 24 december om 22«00 uur), Waarschijnlijk zullen velen, om zeker te zijn van een zitplaats, al geruime tijd eerder in de kerk zijn, Daarom beginnen we om 21«30 uur met Kerstzang en muziek, We beginnen met het lied: Wij konen tezamen (door harmonie, koren en volk). Daarna speelt de Harmonie des Oberto" ouvert» van Go Verdi, De Harmonie vervolgt met "I'm dreaming of a white Christmas" van L,Berlin, Vervolgens: Gloria in excelsis Deo (door Harmonie, koren en volk). Daarna spoelt onze Harmonie nog de volgende twee nummers: La Chapelle de Labaroche van M.Boekei en Ere zij God. Om 22.00 uur luidt ons Dames- en Herenkoor de Nachtmis in met het Stille Nacht. De wisselende gezangen (gregoriaans) worden verzorgd door ons Herenkoor en de vaste gezangen uit de Missa van Abb 6 H.Tardif door ons Dames- en Herenkoor. Verder zal onze Harmonie nog enkele stukken spelen en zullen wc nog enkele Kerstliederen met het hele volk zingen. 2) Op de EERSTE KERSTDAG is de eerste H.Mis om 9.00 uur: waarschijnlijk zal deze opgeluisterd worden door enkele leden van ons Jongerenkoor. 3) De Hoogmis op de eerste KERSTDAG begint om 11,00 uur; deze wordt verzorgd door ons Jongerenkoor,

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 6