als voorgaande jaren kunt U een flinke vandeling makeq door tfe bosrijke omgeving van Gcysteren. Er zijn twee routés uitgezet 011 bij elke route horen een aantal vragen, die tijdens de wandeling dient te beantwoorden. Natuurlijk zijn er ook weer prijzen te winnen. Inschrijven voor deelname kunt U in het gildehuis aan de Nieuwlandsestraat tussen 12.00 en 14.30 uur. V/ij hopen dat we weer veel sportieve wande laars zullen mogen begroeten op tweede Kerstdag. Koninklijk St. Willibrordusg. Geysteren. 4* AoDcO.a. - NIEUWS De kerstaktie is ook dit jaar weer een succes geweest. On danks het slechte weer waren zaterdagmiddag alle kerststuk jes verkocht. Terwijl wij dit jaar 100 stukjes neeg heb ben gemaakt als het vorige jaar hebben wij helaas niet alle wijken van een kerststukje kunnen voorzien. V/ij hebben nog getracht om or maandag nog bij te maken maar wij konden^ niet tijdig aan voldoende materialen komen. V/ij zullen cicze wijk (Boshuizen) het vólgende jaar als eerste hun keUze laten maken. Be mensen die ons geholpen hebben met het ma ken van de kerststukjes en allen die onze aktie hebben ge steund, hartelijk dank. In verband met het samenvallen van de kerstviering van ii.D.O'.R. en L.V.Ben N.K.V. hebben wij besloten onze kerst viering een half uur eerder te laten beginnen. Hierdoor zal de kerstviering niet on 18.00 uur beginnen zoals de vorige week in het "Oostruns V/eekblad" stond aangekondigd naar op donderdag 21 december om 17030 uur. Jongens en meisjes jul lie worden allemaal om 17*30 uur bij hot clublokaal verwacht, killen jullie dan oen lampion meebrengen. V/ij zullen dan met de lampion een "Herderstocht" naken en de sterren volgen die ons naar de "Kerststal" zullen brengen waar de kerstvie ring zal plaats vinden. Ouders die belangstelling hebben zijn van harte welkom. Bus jongens en meisjes tot donderdag 21 déccmb\ci- a.s. om 17.30 uur met een lampion bij het club lokaal In Verband met de kerstvakantie is er vanaf 25 december tot 8 januari geen club. V/ij wensen allen een prettige vakantie, prettige feestdagen en een voorspoedig nieuwjaar. Be leiding en bestuur Jeugdwerk A.B.O.R. - li - -j. HI T T -l- T -!-

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 11