Beste partijen van deze weeks Jo Corneiissen 19 brt. E.G. 9 gen.; 1,842 G. Vermeulen 21 bri. II.S. 11 gen.; 1,809 TOüïl Eli WIELERCLUB 00E BIT MAAL JLN3SHN G TERES TE N.W.B. CYCLE-CROSSER! Zondagmiddag werd voor de 3e keer in successie de cyclocross van Oostrum gereden. Veel publiek kon on half twee de Gent lemen en junioren van start zien gaan. Dank voor degene die het slechte weer trotseerden. Hot mooie parcours op de Bos huizen, door het hoofdbestuur van de Ned. Wiolren Bond be stempeld als een der mooiste van deze Bond, was door regen en dooi uitermate zwaar voor de coureurs. Bij gentlemen was het Droes Willensen uit Oirlo, trans Verbeek en Zoon Henk uit Vcnray die voor Tour en Wielerclub Oostrun graag een thuiszege zouden willen behalen. Bij het begin was het dui- del ijk dat Tonny v. 31eeuwen uit Boxmeer gemakkelijk de heu vels bij Piet Baltussc-n beklom net in zijn kielzog de ster ke Weertse renner Nico Janssen en Alevi jn, Gulpen. Naarmate de wedstrijd vorderde was het Droes Willemscn die met 'n uiterste krachtsinspanning opklom naar een schitterende 2e plaats. Och de Veiirayse gemeenteambtenaar Verbeekging ook nu weer anelUitslags i. Twan v. SIeeuwen Boxmeer, 2. Droes Willcnson Oirlo (ï.W.C. Oostrum), 3° Al c wijn Gulpen, 4. Ger Hendriks Meyel, 5Henk Verbeek Venray T.W.C. Oestrum, Go Frank Verbeek Venray T,W.COostrum, 7° E. Footers Meyel, u. W. Jorissen Weert, 9» Nico Janssen Weert, 10. Piet Hack Weert Bij de amatcursvetcranen senioren was Gorrit Janssen die de 4 voorgaande wedstrijden had gewonnen, de grote favoriet. Toch zouden 10 ronden nodig zijn om onze clubgenoot wat voorsnreng te geven. Janssen die een goede leerschool heeft gehad als cycle crosser bij de K.N.W.U. reed tactisch een zeer uitgekiende.rit. Do medevluchters moesten na ronde 10 steeds meer terrein prijs geven, alhoewel de Vicrlingsbeek- se renner Andre Peperkamp zeer goed.partij gaf moest deze ook het gewold aan kracht van Janssen ondervinden. Harry Horstermans reed een zeer verdienstelijke cours, voor de frele Venraysc notarisklerk was er echter niet meer dan een 9c plaats weggelegd. Peter Voilcberg reed de zware rit ook uit maar op 1 ronde. Het bestuur van Tour en Wielerclub zal mogelijk de kampioenschappen van do Ned. Wielren Bond orga niseren voor het jaar 1979» Ook dit jaar kon liet bestuur de waardering vernemen voor de goede organisatie en hot prach tige terrein net zijn vele natuurlijke hindernissen. Zater dagavond in de Wette ling onderlinge zaalvoetbalwedstri jden"-. bondag irintocht afstand 50 km, -13- vv» -4. VkJ

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 13