Een commissie van 0,J„Co IDUNA was op de vergadering aan wezig en bracht enkele problemen naar voren maar deze waren op grond van de wet niet te verwezenlijken. V/el wordt de aandacht van eenieder gevraagd om toe te zien dat baldadigheden o.a het stuk gooien van pannen op de oude watermolen direct aan de politie melden,, De eerst volgende openbare vergadering zal plaatsvinden op Maandag 18 december in Café van Dijk. Denkt U a.s. maandag 27 nov. nog aan de knutselavond (kleuterschool) Op woensdagmorgen 29 november zal Sinterklaas onze school bezoeken,. Het programma is als volgt: De kinderen komen op de normale tijd naar school. -Half tien: aankomst van de Sint. Sinterklaas zal vanaf half tien tot kwart over tien te gast zijn in de speelzaal van de kleuterschool. Langs deze weg nodigen wij de ouders uit om hierbij aan wezig te zijn. Wilt U geen kleinere kinderen meebrengen? Daarna gaan de kleuters terug naar de klas om te kijker wat Sint cadeau heeft gegeven! Om 11_uur is op die morgen de school uit. Sinterklaas is vanaf half elf in de basisschool. De leer lingen van de basisschool gaan ook om 11 uur naar huis. Op 6 dec. zijn alle kinderen van kleuter- en basisschool vrij. Op 7 dec-, mogen de kinderen van de kleuterschool het speel goed. wat ze gekregen hebben op school laten zien. s morgens. In het boekje ouders en school staat de l kerstvakantie foutief vermeld. Deze duurt n.l. vanaf vrijdagmiddag 22 dec. kwart voor vier tot maandagmorgen 8 januari. Dus coo we beginnen pas weer op 8 januari! Het zwembadje van de kleuterschool is nog niet in orde. We zullen het zeker niet gebruiken vóór Sinterklaas om dat er toch al twee woensdagmorgens uitvallen. Wanneer we weer starten geven we de kleuters bericht mee VANUIT DE KLEUTERSCHOOL EN BASISSCHOOL:

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 3