en drie na rast. De eerste treffer viel na 20 minuten spe len teen een hoekschop over rechts verraderlijk indraaide waardóór doelman K. Daniels onder de bal door sprong en het leder met z'n vuist slechts verlengde in de hoek (i-O) 16 minuten later besloot de arbiter tot een penalty toen de gepasseeide laatste man Gc Arts met een reflex beweging de bal met do hand onderschepte (2-G). In de 40ste minuut le- "verde een onhoucibaar afstandsschot de 3~"0 ruststand op (3-0), Na rust drie scoren in resp. de 50e,, 62e en 8.2e minuutDe vierde treffer kwam eveneens voort uit oen hoekschop, dit maal kon een vrijstaande man ongehinderd inkoppen 4-0Een door een verdediger van richting veranderd schot deed het ieder ongehinderd via binnenkant paal in de touwen rollen 5-0o ÏGlisioiie GGii uitgespeelde' kans 9 acht minuten voor tijd (6-0o Oostrum was slechts eenmaal dicht bij een treffer toen een kogel van M. Eessels de lat praalde. America 2 - Qostrum 2 Het duel tussen de koplopers van 0112e afdeling, n.l. Ameri ca 2 - Oostrum 2, is duidelijk in het voordeel van Oostrum uitgevallenAmerica was nogal optimistisch gestemd na de 10-0 zege die het vorige week behaaldemaar"het optimisme bleek niet terecht. Al vanaf hot begin bouwde de geconcen treerde ploeg van Oostrum aanval na aanval op. Dat dit niet direkc tot resultaten leidde, kwam door de versterkte ver dediging van de gasten, liet bleek al snol duidelijk, dat America met counters resultaat wilde boeken, maar de Oes trum deiensie, gesteund door pen voortreffelijk middenveld, gaf geen vrije doortocht, Integendeel, in de gehele wed- strija hee_ t America slecnts een heel enkele kans gekregen en dan nog uit vrije schietposities van buiten het straf- jr- schopgebied. Oostrum daarentegen brak enkele malen via zeer goed opgezette aanvallen door on het was bepaald pech A dat nerman Jeucken tot tweeman.! roe het doel net miste0 Do stormlopen van Oostrum werden echter toch beloond, toen Ton Kcssels een voorzet doeltreffend kon afronden, America was rijp voor een knieval, maar geleidelijk aan herstelde net zich toch weer, cok omdat Oostrun in het laatste kwar tier van de eerste helft een versnelling terugschakelde. Dat was niet naar de zin van leider Gjef Arts en evenals vóór de wedstrijd gaf hij in de rust de Oostrumploeg de juiste taktische en mentale injokties» Dat bleek ook in de tweede helft, toen wederom via vaak zeer goed voetbal 12

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 12