BEGELEIDEN BIJ HET OVERSTEKEN VAN DE JEUGDVOETBALLERS Op woensdag 1 november om: 120^+D u„ Mevr» Janssen - Mevr. Camps 1^.20 u.: Mevr» Kessels - Mevr. Eaedts HOLTHEES 3 - OOSTRUM Een nat veld en motregen hadden verrassende doorschieters en glijpartijen tot gevolge De gemiddeld oudere ploeg der gastheren kwam met z.fn .rust en kijk op de zaak vaak beter tot hun recht wat langsamer- hand uitgroeide tot een vëldoverwi'cht0 De rood-witten die met al hun inzet vochten voor de zaak konden toch niet zo overtuigen met hun balbehandeling op dit gladde veld» Holthees daarentegen wist zich beter raad en met snelle uitvallen en harde doorschieters op doel had de Oostrumverdediging handen vol werk. In de "lé-de minuut was de openingsscoren een feit en hadden de gastheren de doorbraak geforseerd. Met vier treffers in de éérste periode kon Holthees onbez-orgt genieten van z'n thee. Na rust leek de storm geluwd echter niet voor lang, dit maal kwamen ze driemaal tot scoren. Na rust viel ook Oostrumfs enige tegentreffer voortkomend uit een voorzet keihard door M» Kessels onder de lat ge werkt O Bij deze 7~1 stand weerklonk het laatste fluitsignaal Met nog 20 minuten te gaan in de wedstrijd Oostrum 2 tegen Wanssum b keek de thuisclub tegen een onverwachte 2-0 achterstand aan. V/anssum was tweemaal erg gelukkig geweest in het benutten van de weinige kansen die het kreeg, terwijl Oostrum er maar niet in slaagde om het veld- overwicht in doelpunten uit te drukken. V/el was het enkele malen heel dicht bij een alleszins verdiendegoalmaar inzetten van Toetje- Poels, Ton Kessels en Bert de Kleyn werden alle op voortreffelijke wijze door de Wanssumkeeper gestopt. En zoals altijd vielen de doelpunten aan de kant waar het geen spitsuur was. Eerst kreeg V/anssum een doel punt op een presenteerblaadje aangeboden nadat de Oostrum verdediging onnodig balverlies had geleden, en in de tv/eede helft v/as wederom onoplettendheid er de oorzaak van, dat V/anssum tegen de veldverhouding in, nogmaals kon scoren. - 8 -

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 8