Qostrum 2 - Venray 6 1-0 De overwinningenreeks van het tweede werd ook vandaag voort gezet en wel met een 1-0 winst op Yenray óa De ploegen waren aan elkaar gewaagd en al was het voetbal van beide kanten niet altijd even hoogstaand., spannend was de strijd wclc Er is door beide partijen hard gnwerkt naar de doel punten waren duur. Omdat de Oostrum-verdediging de storm lopen van Venray opving, ontstonden er vrijwel geen kansen voor de gasten. Vooral ook omdat men het met lange ballen ging proberen waar Oostrun het niet so moeilijk mee had, ging er weinig echt gevaar uit van Venray. Oostrum daaren tegen was enkele malen heel dicht bij een doelpunt en voor al Toetje Pools had met zijn kopstoten pech. De rust ging in met een 0-0 stand en na enige krasse woorden wierp Oos trum, in de tweede helft zijn laatste restje energie in de strijd» Er is werkelijk heel hard gewerkt en uiteindelijk mocht Jan van Hout het genoegen smaken een van zijn harde schoten onvoldoende gekeerd te zien door de Venraykeeper In andere situaties had deze doelman enkele goede reddingen verricht, doch tegen deze kogel had hij geen verweer. Er ontstonden meer kansen voor deze gastheren en er had nog wel meer in kunnen zitten dan dit ene doelpunt, maar uit eindelijk was dit voldoende om de punten in Oostrum te hou den. Mëldorslo 4 - Oostrum 3 6-1 - Een wedstrijd om beter zo snel mogelijk te vergeten, een trieste conclusie na afloop van de ontmoeting Melderslo 4 - Oostrum 3* - Deze ontmoeting, die met een 6-1 zege in het voordeel van de gastheren beslist werd, speelde zich af op een in éér ste instantie redelijk speelveld dat echter door een fikse stortbui in enkele ogenblikken veranderde in een grote glijbaan. - Oostrum dat de gehele wedstrijd depressie voetbal speelde c0q. trachtte te spelen, liet gevaarlijke gaten in de ver- d«diging vallen, - - Dit speelde precies in de kaart van de gastheren, temeer daar zij bij iedere aanval steeds in meerderheid in de spits verschenen. - De snelheid van hun uitvallen en poging tot afronding stelde de verdediging keer op keer voor problemen daar aanvallende mensen vaak te laat terug waren. 7 «en 9

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 7