stukjes te breken voor cle aanwezigen» Tegenwoordig is het breken van het brood jammer genoeg niet meer in gebruik, want het komt al als kleine stukjes op het altaar» Wan neer de aanwezigen zagen dat dat ene brood in stukken werd gebroken, dan was het voor hen niet moeilijk om daarin te zien het is net Jezus van Nazareth, die is óók kapot ge maakt en gebroken, precies als dit brood.» En wanneer men van dit brood, een stukje kreeg om op te eten, dan ging opnieuw de gedachte uit naar Hem» Hij gaf zelf mensen brood» Hij legde de mensen voor altijd de mogelijkheden in de mond om te kunnen leven,, als vrienden met elkaar, zorg en blijd schap delend» Hij- heeft heel wat van zichzelf bij mensen in de mond gelegd» Hij heeft ook bij U zijn woorden, zijn ge dachten, zijn manier van leven-met-elkaar in de mond gelegd» Zullen we ze tot ons nemen Vader-God, maak van mij een brenger van Uw vrede laat mij waar haat heerst, liefde brengen, waar belediging is vergeving waar tweedracht is eensgezindheid waar twijfel is geloof, v/aar wanhoop is hoop v/aar droefheid is blijdschap waar duisternis is licht» Want wanneer wij geven, worden we rijk» Wanneer wij onszelf vergeten, vinden we vrede» Wanneer wij vergeven, krijgen we vergiffenis» Vader-God, geef vrede l AKTIE VLOER PRIESTERKOOR Ook deze week mochten we weer 'n gift ontvangen van f»30, voor ons priesterkoor» De stand is nu f» 23365^ Heel hartelijk dank» Uw pastoor DAMESZANGKOOR» Maandag 23 Sept» repetitie» Aanvang 19«30 uur» Trouwe op komst verwacht» Zaterdag 30 Sept» 13-00 uur 23 jarig jubileum» 30 Sept» 19-00 avondmis» DAMES-EN HERENKOOR. Dinsdag gezamenlijke repetitie. Aanvang 20.13 uur» We zien graag alle gezichten, het is weldra 19 November» Zondag 2k sept a»s» gaan we wandelen te Geldrop. De start vindt plaats bij Gemeenschapshuis "De Zes Gehuchten" om 13»00 u precies» De bus van Oostrum vertrekt vanaf de kleu terschool om 11.30u.We wensen onze leden een prettige wan del middag toe. u W0S0Vo St»Christoffel

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 4