Zondag KERKDIENSTEN 0„L. VROUW GEBOORTE PAROCHIE 00STRUMo 23 septo - 1 oktober» Zaterdag 19.00 u» Overl„farruBroeren-Kersten (Kinderkoor) 8„30 Uo Theo Camps en-Anna Verhoeven 10»00 u» Conrad Peter van den Hoogenhof (Heren koor) 9o00 Uo Uit dankbaarheid bij !n 90ste verjaard 9o00 Uo Maria Zeegers 9o00 Uo Toon Vo Cuijck en overlcouders 9o00 Uo Uit dankbaarheid t.eovo00L„Vrouw van Oo strum Vrijdag Zaterdag 9o00 Uo Catharina Hulsman Jansen, Meta en Jan Hulsman 13c00 Uo Uit dankbaarheid bij Tn 23 j«huwelijk Tacken-Janssen (Dameskoor) 19o00 Uo Theodorus van Arsen OverlofamoKessels-Nissen Jaardienst Johan Thijsen en dochter Truus (Dameskoor) Misdienaarsbeurten Jan Peeters-Hans Mulder-Marcel Linskens-Marcel Janssen (zaterdag 19-00 uur) Antoine Janssen-Marcel Derks-Frank Drabbels-Pieter Verha gen (zondag 8«30 uur) Nico Versteegen-Alouis Martens-Eric Jeuken-Davy Moorrees (zondag 10„00 uur) Vader God, geef vrede Weet U het nog van vroeger? Kunt U het zich nog herinneren, dat U de rozenkrans bad? En als die dan geboden wasdan kwam nog de zg. litanie» En als het allemaal wat lang duur de naar onze zin, dan haalden we opgelucht adem als het slot van de litanie kwam met de bekende woorden: Lam Gods, dat de zonden der wereld wegneemt, spaar ons, Heer» verhoor ons, Heer» M ontferm U over ons» U bidt maar zelden of nooit meer de litanie» Alleen in de H.Mis komt U nog iedere keer het staartje tegen van zo'n litanie wanneer we bidden of zingen "Lam Gods»».»»"» Het is inderdaad het overgebleven staartje van de litanie die daar vroeger werd gezongen terwijl de priesters op het altaar bezig waren om het brood van de eucharistie in -3- Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 3