VANUIT DE KLEUTERSCHOOL Deze weken zijn wij bezig met het projekt: "De Hond"- Met dit projekt, wat in verband staat met dierendag, zul len wc specifiek ingaan op de ho ndZo bespreken we o.a.: - uiterlijk v.d. hond. - eigenschappen (waakhond, politiehond etc.) - verzorging» - voeding» - uitlaten» Ond e rwerpen zo als - v/aar woont de hond» - funktie van de dierenarts. - speelgoed voor de hond» Kortom we proberen zoveel mogelijk in te gaan op het leven van de hond» T.z.t. zullen we aan de kleuters allerlei platen van honden vragen om de gesprekjes hierover te verlevendigen. -We zullen van doosjes dieren gaan knutselen.- We behandelen voor de groten het begrip lang/kort en voor de jongste kleuters het begrip groot/klein. De liedjes en versjes zijn zoals gewoonlijk aangepast aan 't projekt, in dit geval dus over honden. De ouderavonden van de jongste kleuters zijn gepland op maandag en dinsdag 25 en 26 sept. HALLO UKKEPUKS Vanavond, 21 sept. hebben we.'weer klubWe gaan er een ge zellig avondje handenarbeid van maken. Willen jullie alle maal een stuk hout meebrengen van S0-60 cm. en restjes macaroni, rijst, erwten, bonen, enz. meebrengen» Evt. ook nog een oude schort. We beginnen om half 7= Tot dan Nel, Mirijam, Gerda. cozo cozo cozo cozo cozo cozo cozo cozo cozo cozo cozo cozo Hallo ex-Koeskes, De afscheidsavond van 28 sept. kan niet doorgaan. Er zijn enkele meisjes die dan weg zijn. Daarom wordt deze avond nu een week verschoven. Dus we gaan op donderdag 5 okt. Willen de meisjes die dan niet kunnen komen dit zo vlug mogelijk even doorgeven» Nadere gegevens volgen nog. Groetjes Hcnriëtte, Maria, Rini -2-

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 2