Wittenhorst 6 - Oostrum 4 Zaterdag jd. moest Oostrum b zijn meerdere erkennen in een klasse "boter spelend Wittenhorst 6 dat op eigen veld liet zien hoe een' toekomstig1 kampioen v. behoort te spelen» Dat het vierde elftal hier met een 7-0 nederlaag nog redelijk weg kwam, bleek wel uit de stand die Wittenhorst in zijn eerste competitie wedstrijd scoorde tegen Bergen en wel 20 - 3 in het' voordeel van Wittenhorst Van begin tot eind hadden de gastheren het initiatief en wisten dit niet alleen in subliem spel maar in eveneens sublieme goals uit te drukken» De rood-witten er echter op gebrand hun huid zo duur mogel- lijk te verkopen, wisten met uitstekend defensief spel, loerend op een winst gevende counter, het doelsaldo laag te houden» Het duurde dan ook 15 minuten voordat Witten- horst Oostrum1s verdediging doorbrak om voor het eerst te doelpunten» De rust ging men met een b - 0 achterstand, m waarbij op slag van rust verdediger M.Janssen met een lob terugspeelbal doelman Twan Claessens kansloos liet en hiermee het vierde zelfdoelpunt voor zijn rekening nam» Na rust wist Wittenhorst slechts 3X "te doelpunten tegen een fel tegenstand biedend Oostrum» Bijna had een tweede verkeerde terugspeelbal de score hoger doen eindigen, echter tot zijn uiuvallen in de 79e minuut» vanwege een blessure aan zijn rechterarm, pareerde doelman Twan Claessens subliem menige bal» Rood-wit dat op de counter speelde, zag J»Custers^en So Comelissen enkele malen dicht bij een tegentreffer, doch het beetje geluk nodig om deze uitgespeelde-kansen - om te zetten in doelpunten bleef Oostrum verstoken

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 2