en als men al eens op het doel schoot, dan trof men daar een uitstekende keeper aan. Wat Oostrum kwa voetbal liet zien was zeker niet best, maar er zaten toch, zeker in de 2e helft, voldoende momenten van aanvaardbaar voetbal in. Zo ontstonden er echt wel kansen, maar zoals gezegd was de afwerking ervan slechtNaar mate de wedstrijd vorderde werd de druk op het Ysselsteyn doel groter en groter, ter wijl de enige daden die Ysselsteyn aanvallend kon doen het achter de lange uittrappen van hun keeper aanrennen waren. Gedragen door een harde wind die van doel tot doel stond kwamen deze uittrappen wel ver maar enige dreiging ging er niet van uit omdat de Oostrum-achterhoede alle ballen bekwaam opvingToen in de tweede helft de zaken meer over de vleugels liepen Ontstond er meer ruimte vooraan maar des ondanks mochten doelpunten niet vallen. Een kopbal van John Dercks werd op de lijn weggehaald door een verdediger, en het schot na een solo van Bert de Kleyn kwam op de paal terecht. Juist omdat het doelpunt niet wilde vallen werd er te haastig gespeeld, en vocht Oostrum meer tegen zich zelf dan tegen Ysselsteyn. Even dreigde er door geprik- kelheid wat onaangenaamheden te ontstaan, maar gelukkig wist men zichzelf nog op tijd te beheersen. Jammer van het punt maar er is in elk geval wel voor gevochten. Ysselsteyn 6 - Oostrum 5 Oostrumtheeft in de tv/wede wedstrijd van de competitie goed voetbal laten zien, maar door het falen in de afwerking werd toch de eerste nederlaag een feit. De rood-hemden toonden zich gedurende de hele wedstrijd de kwalitatief be-, tere ploeg. Daar stonden vier counters van Ysselsteyn tegèn- over en dat resulteerde in drie doelpunten. liet v/as vanaf het begin van de v/edstrijd Oostrum dat het heft in handen nam en voortdurend drukte op de verdediging van Ysselsteyn die massaal verdedigde en maar een aanvaller bij de midden stip hadden geposteerd. Toch was het na 20 minuten deze speler die tegen de veldverhouding in een fout van de ver dediging van Oostrum afstrafte door, alleen voor invaller doelman H.Daniels, geen fout te maken en 1 - 0 liet aan tekenen. Een kwartier later v/as het weer Ysselsteyn dat na enig gerommel voor de goal, waarbij Oostrum de bal niet' wegwerkte, 2-0 kon scoren. Dit v/as tevens de ruststand. Na de rust weer het zelfde beeld als in de eerste helft, een sterk aanvallend Oostrum, maar Ysselsteyn zorgde voor een 3e doelpunt. Het v/as een geluk voor Qostrum dat bij de vierde uitval van Ysselsteyn de speler voor open doel in de grond trapte anders was het nog 4-0 geworden.Toch maakte G.Hendrix een tegengoal zodat^de eindstand 3-1 werd.

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 10