Ab O RG AO EP k. Als dit bericht in Ooctrums weekblad komt, hebben we in middels de eerste clubavond alweer achter de rug. We zijn druk bezig met het opzetten .van een winterprogramma. Daar voor hebben we"waardeloos" materiaal nodig. Willen de clubleden en hun ouders ons daarbij helpen??? We hebben nodig: Resten zachte vloerbedekking, alle soorten, alle kleuren, ook kleine stukjes zijn welkom. Gekleurd glas, tyruin en groen hebben we voldoende, alle andere kleuren zijn welkom, ook kleine stukjes "scherven". Sigarendoosjes, alle maten zijn bruikbaar. Gekleurde plas tic flesdoppen. Willen jullie ook een plastic draagtas mee brengen om de spullen in te doen. Graag voorzien van naam. Tot woensdag half 7» De leiding van groep k "STICHTING STUDIE EN VORMINGSWERK VOOR VROUWEN'.' Wat houdt dit in? Elke wintermaand komen wij een avond bij elkaar om met el kaar te dicussiëren over bepaalde onderwerpen die door de cursisten zijn voorgesteld. Ook komt er geregeld een spre ker of spreekster en houden we een excursie. De avonden- worden altijd op dinsdag gehouden van 19°30-22„30 u. De data voor de komende winter zijn: 26 september, 2k oktober, 21 november, 19 december, 30 januari, 6 maart, 3 april en 8 mei De plaats van bijeenkomst: Rijschool Raymakers, Valken- kampstr. 3? Oostrum. De cursus wordt gegeven voor leden van de Vrouwenbeweging van het N.K.V. die 32,30 cursusgeld betalen. Ook niet- leden zijn van harte welkom en voor hen bedraagt het cur susgeld ^2,30 per jaar. De ervaring van enkele cursisten is, dat je leert luisteren naar elkaar, dat je je gedachten en gevoelens onder woorden leert brengen, je voor je mening leert en durft uit te ko men, en dat je veel van eikaars ervaringen leert. De onder werpen zijn erg interessant en gericht op de levensv/aarden en problemen in onze huidige maatschappij. Op 26 september hopen we met frisse moed aan het nieuwe cursusjaar te be ginnen. We hopen op deze avond veel nieuwe cursisten te kunnen begroeten! Twee cursisten, leden van de Vrouwenbeweging van het N.K.V.

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 5