Hij maakte zelfs ie kat trek vol door na een solo opnieuw te scoren, kat rjenoe^en smaakte Hans Janssen ooi: en mede door de se ruime voorsprong kon Oestrum nu voel rustiger voetballen, kekter nat het nu goed in elkaarhet midden veld liep veel beter en voor ontstonden er legio kansen, waarvan er torrh nog veel gemist werden. Haar dat is niet erg zolang er maar voldoende benut worden. Ton Broeren bracht uiteindelijk de stand op 6 - 1 met een schot dat bijna door het net keen ging. LI met al een ruime over winning door redelijk goed spel in de tweede kolkt, maar het moest nog beter kunnen. Qostrum b - Venray 7 In een spannende, maar soms te karde wedstrijd kobben Oostrum en Venray do punten broederlijk gedeeld. Na een woerd van welkom en sterkte in ket nieuwe seizoen door ons geacht besturrslid-Coördinator tk Hackenwilden wij een aanvoerder gaan kiezen maar op aandrang van enkele spelers die eerst een beetje zekerheid wilde nebben over de samenstelling van ket fo en het 4e werd er besloten de aanvoerder van vorig seizoen even te handhaven, en zo kreeg Leo Nilos de band om de arm. Toen het eerste fluitsignaal geklonken had, was het Venray dat meteen ket keft in kanden nam en vooral door goed stellingspel ket veld bekeerste, bijna iedere trap of uittrap kwam bij Venray terecht. Het was dan ook een foutieve uittrap die de inleiding was van de treffer die Venray na 23 minuten aan de leiding bracht. Zet was echte ook deze doelman die Oostrum voor een grotere achterstand behoedde door enkele gevaarlijke inzetten tot corner te verwerken, zodat de rust inging met een 0-1 achterstand Na de thee combineerde Oostrum een stuk beter zodat ze steeds meer van ket spel kregen en ziek zelf énkele goede kansen creëerden die echter niets opleverden. Van de andere kant had ook Venray nog enkele goede d kansen maar ket geluk zat nu bij Oostrun. Zn ket bleef bij Oostrum, dat kaar overwicht in de 2e kolft beloond zag met een fraai doelpunt van. G-. Gwinkels, op aangegeven van E.Claessens.I-Iet nog 3 minuten te spelen was de stand 1-1. Deze laatste vijf minutenleken totaal uit de hand te lopen doordèt een Venray speler de wedstrijd cp Z.C. probeerde te winnen. Haar allo Oostrum spelers bloven tot de laatst gongslag overeind zodat doze moeilijke tegenstander teek 1 munt in Oostrum moest laton. U—.4-fC•-

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 18