g^êtf iiiië:, vriendschap door 5amenwerking -r? buurtvereniging stationsweg oostrum corr. adres: stationsweg 1QBa oostrum Beste Leden, Wij nodigen alle kinderen uit op dinsdag 18 juli van 13.00 tot 18.00 uur de kindermiddag te houden samen met ons. Moeders die graag meegaan, eventueel met auto zijn natuurlijk ook welkom. Voor eten en drinken hebben wij gezorgd. Opgave van deelnemers aan deze kindermiddag kunt U doen aan het bestuur via het stencil welke U afgelopen week ontvangen heeft. Woensdagavond j.l. hebben wij de route "verkenning Venray"ge fietst. Binnenkort zullen wij nog een fietstocht rijden maar dan met opdrachten erbij. Eveneens is gepland een filmmiddag voor de kinderen. De juiste datum krijgt U nog van ons te horen. Tot op de kindermiddag. Vriendelijke groeten, Het Bestuur. Fancy-fair Comeo. Het Comité voor missie en ontwikkelingshulp Comeo, van Huize "St. Servatius", organiseert op zaterdag 1 en zondag 2 juli a.s., een grote fancy-fair, op het terrein aan de Oostsingel te Ven ray (op beide dagen van 13.00 u. tot 23.30 u.). Een rad van a~ -vontuur eneen groot aantal attracties zorgen voor een paar ge zellige uurtjes en geven kans op bijzonder mooie prijzen. De opbrengst komt ten goede aan Pater Piet Hoedemakers, uit Ven ray, die werkzaam is op een van de eilanden van de Riouw Archi pel, Indonesië, en voor de ontwikkeling van zijn mensen, daar een schooltje wil bouwen. Oudervereniging. Tijdens de komende jaarvergadering, d.d. 30 augustus 1978, zijn er enkele leden aftredend en niet meer herkiesbaar. Personen die interesse hebben en ook aktief mee willen doen in het bestuur, kunnen zich schriftelijk of telefonisch opgeven, bij het sekre- tariaat van de oudereveniging. Adres - MEVR. WILMS-JANSSEN, ROSMOLENWEG I TELEF. 3043. 4

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 6