plezier in het strooien hadden, de misdienaars, zij die zorgden voor 'n prima geluidsinstallatie en dat deze geluidsinstallatie ook prima werkte, de trouwe baldakijn dragers, zij die stoelen en banken aangesjouwd hebben, zij die ervoor gezorgd hebben dat Trans Cedron er erg flori- sant uitzag, en gaat IJ zo maar door» Het lijkt ahllmmahl zo voudig en vanzelfsprekend; maar zo vanzelfsprekend is het toch niet, je moet er toch heel wat mensen voor hebben die het willen doen en het met plezier doen» Daarom heel hartelijk dank aan allen die hoe dan ook hebben bijge dragen om deze processie mogelijk te maken en er 'n sfeervolle processie van te maken» Maar ik mag in mijn dankv/oord toch ook zeker niet vergeten allen die aan de processie en de open-luchtmis hebben deelgenomen. Het v/as geen opkomst van de hele gemeenschap, maar ik meen toch dat de opkomst heel wat groter was dan de laat ste keren, en dat moet toch weer tot tevredenheid stem men. Ook fijn dat de kleuter- en basisschool zo goed ver tegenwoordigd v/aren. Samengevat: het is zeker de moeite v/aard om deze processie te handhaven, om in ons mooi ge legen Trans Cedron onze dankbaarheid te tonen, als ge meenschap en in de gemeenschap ons geloof te belijden en onze hulde te brengen aan onze Schepper, van v/ien we allen en totaal afhankelijk zijn. C-EBO REN Het is altijd een geruststelling, een bemoediging, als je v/eet dat je ergens welkom bent. Dat "VERONIQUE" bij Peter en Yolanda Philipsen-Custers op Ooster Thienv/eg 1 welkom is blijkt we 1 uit het opschrift van het geboortekaartje: "Onze liefste wens ging in ver vulling; dinsdag 30 mei werden wij verblijd met de ge boorte van onze dochter VERONIQUE" Hieruit blijkt wel duidelijk dat Veronique bijzonder wel kom is in de huiselijke kring van Peter en Yolanda* Iedere geboorte is een wonder - ieder kind is een geweldig geschenk van God - het is een moment waarop God en mens elkaar raken. Daarom Peter en Yolanda, van harte proficiat met de geboorte van jullie dochter Veronique en van harte toegewenst 'n zonnige toekomst met en voor haar. UW PASTOOR.

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 5