gedacht, maar aan de gemeenschap; zij hebben rn programma aangeboden waar iedereen aan kon deelnemen en waar allen van konden genieten. Dit harmonie-feest werd gehouden voor de gemeenschap. Maar het werd ook fn feest van de gemeenschap, de gemeen schap, de hele gemeenschap heeft echt meegeleefd» Het heeft onze harmonie veel, veel tijd en veel, veel zor gen gekost, ongetwijfeld veel meer dan wij kunnen vermoeden, zij hebben hun uiterste best gedaan om juist die muziek gezelschappen hier te krijgen waarvan zij zeker waren dat zij 'n prima stemming konden bio-den; wij zaten gezellig aan tafel, bestuur en vele leden waren tot in de nachte lijke uren in actie om te zorgen dat wij niets te kort kwamen, dat alles keurig verliep, enz» enz» Maar hun werk en zorgen zijn beloond geworden, want het moet voor onze harmonie ongetwijfeld 1n grote voldoening zijn, dat zaterdag en zondag de tuinbouwloods tjokvol was, dat dit 'n gebaar van de gemeenschap was: wij staan achter onze harmonie» Vervolgens moet het voor onze harmonie ook n grote voldoening zijn dat de stemming beide dagen opti maal v/as en dat alles keurig verlopen is. Daarom HARMONIE, BESTUUR en LEDEN nogmaals dank voor dit onvergetelijk ju bileumfeest. Veel succes in de tijd die komen gaat, niet alleen wat prestaties betreft, maar ook wat betreft de samenwerking, de onderlinge vriendschap, dan behoudt U ongetwijfeld de ruggesteun van onze hele gemeenschap» Uw pastoor. 'N GEWELDIGE VERRASSINGL Toen ik vrijdagmorgen naar school ging zag ik Tn tiental ouden van dagen rond onze nieuwe school aan het werk. En ik dacht bij mezelf "Onze oudjes doen het toch maar weer". Maar als je ze aan het werk zag, kreeg je helemaal niet het idee dat het bejaarden waren, het leek wel accoord- werk. Maar nog groter was mijn verbazing toen ik ?s mid dags in de gaten kreeg dat zij heel de tuin om de kerk en pastorie onderhanden hadden genomen en om vijf uur hadden ze heel het karwei keurig opgeknaptaHe~ maal uit eigen beweging en te zien deden ze ook nog met veel plezier. Al weer een bewijs dat er vaak veel meer goed in de mensen zit dan wij vermoeden. Allen geweldig hartelijk bedankt. En «.Is jullie 'ns zin hebben in een glaasje bier of 'n borrel, komt dan ook gerust en onge vraagd de pastorie binnenlopen. Ik geef die met evenveel

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 9