plezier als jullie het werk deden» Uw pastoor. BESTE MENSEN VAN OOSTRUM EN ELDERS Op zaterdagavond 8 april, werd ik verrast, door een groot gezelschap uit.onze parochie, aangevuld met afgevaardigden uit Tt Dekenaat en de gemeente» Zoals U weet., werd mij door Pastoor de Ceuster, een Pause lijke onderscheiding uitgereikt. Ik wil wel.eerlijk kwijt, dat ik uit ft veld geslagen was.dit was het laatste waar ik aan zou denken. Ik ben in mijn dankwoord misschien niet erg dankbaar gewe>est, maar neem. mij niet kwalijk, ik was helemaal overrompeld- Zondagmorgen de 2e verrassing, de serenade van de Harmonie- Nu wil ik wel zeggen, wat er ge zegd wordt over je persoonlijk, vind ik mooi, maar alleen heb ik niets klaargespeeldmijn werk was voornamelijk met commissies werken, en God zij dank, waren de dames en heren van de commissie, uit 1t goede hout gesneden. Deze mensen bezochten de parochianen, en die deden gelukkig erg royaal mee. (Gezinsbijdrage- Instrumentenfonds, Orgel fonds) Dit is het werk geweest van allen. Mag ik dan ook vragen, mensen van Oostrum en elders;,, als wij weer een beroep op U doen, blijf onze gemeenschap steunen, dan heeft deze on derscheiding voor mij een grote betekenis en is als zodanig een beloning, voor allen, die de gemeenschap op uitzonder lijke wijze hebben gesteund. Mijn hartelijke dank voor 't geweldige meeleven, persoonlijk, per post en telefonisch ook namens mijn vrouw, B. Valckx. JEUGDVOETBAL Oostrum C1 kampioen. Leider en jongens proficiat. 01 heeft deze competitie 2 verlieipnnten - 103 goals voor en vijftien tegen. - 10 l» H' I

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 10