A »D »0 »R» NIEUWS: Zaterdag j.l. hebben wij het clubgebouw officieel in ge bruik genomen» De opening gebeurde door de onthulling van de naam "de Ho ik "c De jeugd van Oostrum heeft hier voor zelf namen in kunnen zenden, waar uit het bestuur van de Peuterspeelzaal en Ador een keuze heeft gemaakt» Deze naam is aan het gebouw toegekend omdat het een historische naam is van een grondgebied hier in Oostrum. De inzendster van "de Iiork" was Rianne Peeter-s, die samen met Wethouder van Oers de onthulling van de naam door middel van het doorprikken van ballonnen, verrichtte» De jeugdmarkt, die een onderdeel was van de "open dag" rriag mede door de gunstige weersomstandigheden goed ge slaagd genoemd worden» Van verschillende zijde is ons het verzoek gedaan om deze- je ugdmarkt jaarlijks te herhalen» Wij zullen dit in overweging nemen om dit als jaarlijks evenement in ons programma op te nemen» Als rectificatie op het bericht in de krant, was de op brengst van de markt niet bestemd om de "kas van A.D.O.E. te spekken" maar voor de deelnemers zelf» Wij hebben het zeer op prijs gesteld, dat er zoveel ouders zo aktief met hun kinderen deze markt hebben doen slagen» Om de jeugd een zo gevarieerd mogelijk programma aan te bieden, komt natuurlijk voel bij kijken» V/ij zouden daarom erg blij zijn rnet enkele medewerkers(sters) om de huidige leiding te ontlasten» Indien U belangstelling hebt, komt U dan geheel vrijblijvend een middag of avond op de club bijeenkomst» Tijdens de open dag kon men de naam raden van een jongens kopje, dat door Netty Jeuken was geboetseerd» Do naam was Jaap, die door twee mensen was geraden en door loting is terecht gekomen bij de familie Bonten» V/ij willen iedereen bedanken voor de inzet en het door slagen voor deze open dag» LEDEN LEIDING EN BESTUUR JEUGDVERENIGING A o 0 o R o aj; >|c ïj: sf: ;J: ïjc

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 6