SoVo 00STRUM 10 aprilo UITSLAGEN: Oostrum 1 Ysseleteyn 1 Swolgense Boys 2 Oostrum 3 UWC A1 Oostrum B1 America C1 Oostrum C2 DIS D1 Wittenhorst E1 1-1 1-2 1-0 3-9 6-1 2-k Oostrun 2 Leunen 3 Oostrum A1 Melderslo B1 Oostrum C1 Venray C*f Oostrum D1 Oostrum El 2-0 10-0 0-2 1-3 Swolg. Boys Veto - Oostrum Vet In het zo belangrijke degradatie treffen Oostrum - IJssel-^ steyn, slaagde de thuisploeg er niet in de volle winst thuis te houden, zodat het verschil van twee punten on gewijzigd bleefo Ook met een punt hoger staande Swolgense Boys zag zijn stand onveranderd door een puntenverdeling in het duel tegen Castenray0 RKDSO koploper in de eerste klasse, en aanstaande zondag op bezoek..in Oostrum, verloor van Brughusiae Het blijft dus bijzonder spannend, zowel boven als beneden in de eerste klasse K en zal de beslissing waarschijnlijk pas de laatste competitie dag vallen,, Af gelopen zondag zagen vele toeschouwers twee nerveuze ploe gen in Oostrum van start gaanVooral de bezoekers ope reerden in de eerste periode nogal paniekerig op een ster ker Oostrum. Dit leverde de thuisploeg een aantal vrije trappen op om en nabij het strafschop gebied, die niet het gewenste resultaat tot gevolg hadden. Toch was het de thuisploeg die na 23 minuten spelen kon juichen. De vrij gespeelde Wiel Bovend Eerdt lobde magnifiek op de uitlo pende goalie en dat betekende: 1-0. Lang plezier hadden de rood-witten niet van deze voorsprong want nauwelijks drie minuten later wisten de gasten uit een hoekschop de gelijkmaker te bewerkstelligen: 1-1. Na de theepauze gingen de bezoekers sterk van start wat resulteerde in een licht overwicht, maar toch weinig kansen tot gevolg had, al hoewel enkele vrije trappen in en om het strafschop ge bied gevaar opleverden. De laatste twintig minuten waren weer voor de thuisploeg echter de bezoekers hielden hun verdediging goed gesloten, toch was Wiel Eovend E^rd in de slotfase dicht bij zijn tweede treffer toen hij uit een voorzet van Gerrit Broeren zijn schot zag gekeerd door

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 9