talrijker dan voor Oostrum. Omdat beide teams in de afwerking faalden werd de rust bereikt met een 0-0 stand.Erg veel goed voetbal was er niet te zien geweest, maar dat veranderde na rust toen Ho Claessen eindelijk de juiste richting van het Brughusia doel vond en Oostrum op 1-0 zotte. Daarna kon 0sto veel vrijer voetballen en omdat Brughusia ook de aanval zocht, ontstond er veel ruimte in de Oostrum-voorhoede en daar werd dan ook goed gecombineerd» Het werd 2-0 door II. Jeucken, 'die de keeper met een hard schot kon ver schalken» Even leek Brughusia terug te komen, toen een vrije trap ineens van grote afstand werd ingeschoten, maar Brughusia kon in de tweede helft nauwelijks echt gevaarlijk worden» Bovendien verdween de Brughusia-hoop toon Oostrüm op 3-1 kwamnadat ICessels en B» de Kleijn erin waren geslaagd de bal aan de Brughusia-achterhoede te ontfutselen» Vanaf de achterlijn kon B. de Kleijn voorzetten en L» Broers kon simpel inknilcken. Toen even later de buitenspelval door H» Jeucken goed werd omzeild door zelf te gaan, kon hij de keeper wederom het nakijken geven» Zo eindigde deze sportieve wedstrijd in voor Oostrum en dat was, gezien de tweede helft, een terechte uitslag» OOSTRUM 3 DEELT V/EER MET WANSSUM k Evenals de uitbeurt tegen Wanssua is Oostrum er ook thuis niet in geslaagd beide punten zelf te houden» Het zag er deze keer niet zo best uit voor Oostrum, want bij een po ging om de buitenspelval open te zetten stapte een man te laat en kreeg Wanssum een vrije kans, die ze dan ook dankbaar benutte» Hierdoor keek Oostrum na 10 min» reeds tegen een 0-1 achterstand aan» Toch kreeg Oostrum even later 2 kansen om langszij te komen, maar de eerste keer werd een zachtrollertje van M. Wijnhoven weg getrapt, voordat de bal de lijn gepasseerd was en de tweede keer schoot deze zelfde speler tegen de doelman aan» In deze snelle, wisselende eerste helft was de laatste kans weer voor Wanssum, toen zij vanaf 18 meter een vrije trap mee kregen» Het schot belandde gelukkig op de lat zodat een verdere achterstand voor 0ostrum bespaard bleef» Na de rust begon Oostrum meteen een offensief dart in de 3e min» resulteerde in een schot tegen de paal van J» Verheijen»

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 9