mors en cle Oostrum1 bierschenkers Ber v. Dijk en Arie Vermeulen op de fiets zien zitten (mogelijk ook meer dan dat), kom dan zaterdag naar het terrein bij de Oude Watermolen. Zij zullen onderling gaan strijden en voor eens en altijd uitmaken wie het snelst per fiets vooruitkomt Prins Carnaval, Leo Lenssen, is nu voldoende uitgerust om met de Voorzitter van de Wielerclub Piet Engbersen te wedijveren voor de hoogste oer. Ze zullen een onderlinge kompetitie afwerken om de beste pedaalridder later te laten huldigen. S.V. OOSTRUM: Griendtsveen 1 - Oöstrum 1 1-1 Brughusia 2 - Oo struin 2 1 Oostrum 3 - Wanssum k 1-1 Merselo A1 - Oostrum A1 8-1 Oostrum B1 - Geysteren B1 0-0 Griendtsveen C1 - Oostrum C1 afgel Oostrum C2 - Montagnards 02 0-7 Wittenhorst D3 - Oostrum D1 2-2 Oostrum E1 - Wanssum E1 1-1 Oostrum Vet. - Servatius Vet. 1-1 Een hard werkende en veel sterkere Oostrum ploeg slaagde er niet in de volle winst mee naar huis te nemen uit het belangrijke treffen met Griendtsveen. Hoewel Oostrum een verdienstelijk gelijkspel behaalde tegen de hoog geklas seerde gastheren, verlieten de Oostrummers toch enigszins teleurgesteld het veld. Daar was inderdaad ook reden voor, want de bezoekers kregen ruimschoots de gelegenheid het troffen reeds in de eerste speel periode te beslissen. Zeker vier reeele scoringskansen deden zich voor waaruit slechts eenmaal na 17 minuten werd gescoord door Wiel Bovend Eerdt 0 - 1. De andere mogelijkheden werden deels door onvoldoende concentratie maar ook door pech niet benut. Vooral in de tweede helft hadden de Oostrum mannen Vrouwe Fortuna niet aan hun zijde, tot drie maal toe werd het houtwerk geraakt. Zo v/erd een kopbal van Mari Thijssen via de handen van de doelman en de paal tot hoekschop IIET IS GEEN APRILGRAP, maar wilt U Jan Raedts jr. en Joos Ho ex Oost rum's aanae- (Brand's bier) - 7 5$: :J: ïf: :fc 5*: ïj; sjc s}:

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 7