en te vermakenEn daar tussen door verschillende veel zeggende, betekenisvolle liederen uit de Oostrumse revue "Kiek ze kieke" gezongen door enkele leden en oud-leden van de harmonie, maar die onmiddellijk massaal gesteund werden door de hele zaal, deze liederen schenen bijzonder goed in het gehoor van de Oostrummers te liggen. Samen gevat: we hebben allen weer 1ns gul en hartelijk kunnen lachen, 'n echte ouderwetse avond die je de T„V„ helemaal doet vergeten» Alle lof en veel dank aan onze harmonie die deze avond in elkaar heeft gezet en de acteurs die het gebracht hebben. Uw moeiten zijn beloond geworden, het heeft ons allen goed gedaano Deze zelfde avond wordt nog 'ns herhaald voor alle in woners van Oostrum en wel nu zaterdag a.s» 18 maart zult hierover nog wel verdere informatie's vinden in dit Oostrums Weekblad) «Ik vind het een goed. idee van onze jubilerende harmonie om alle inwoners van Oostrum de kans te geven, hen in de gelegenheid te stellen, om ook mee te genieten van zon avondo Laat deze kans niet voorbij gaan O Het is n avond die je niet mag missen als je meeleeft met Oostrum; 'n goede avond, 'n avond die goed. zal doen. Ik sluit me aan bij de laatste woorden op het uitgegeven programmablaadje: "Veul schik en veul plezier op dizzen aovend van oos harmonie". UW PASTOORo A.s. zondag, 19 maart, gaan we weer op pelgrimstocht naar de Smakto We willen er vroeg op uittrekken zodat we in de Smakt de H.Mis van 8.30 uur kunnen bijwonen. Daarom verwachten we jullie om 6.30 uur bij het parochiehuis vanwaar we zullen vertrekken. Na de H.Mis kunnen we onze boterhammen opeten in het pel grimshuis. Willen jullie zelf voor een lunchpakket zorgen een consumptie krijgen jullie van de club. We hopen natuurlijk op goed. weer maar omdat t 's morgens nog erg koud. is raden we jullie aan warme kleren aan te trekken. Zorgen jullie ook voor gemakkelijke schoenen want het wordt toch wel een flinke wandeling. Kou, wind, of het warme bed zullen ons niet van onze tocht 7 HALLO MEISJES:

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 7