Oostrum 2 had voor deze zondag dc uitwedstrijd tegen Mon tagnards op het programma., staan o Er moest .reeds om 10 uur gespeeld worden en dat betekende vroeg opstaan voor ons, maar daar had blijkbaar niemand moeite mee want iedereen was op tijde Het 2de veld van Montagnards bleek ontzettend Klein en daardoor was het heel moeilijk spelen, want over al leek het wel spitsuur. Er kon weinig in de vrije ruim te gespeeld worden want die was er bijna niet. In de eer ste nelft kreeg men over en weer weinig kansen. Oostrum had al vlot op 1-0 kunnen komen als de penalty die het kreeg wegens hands, was benut. Helaas werd hij te onge concentreerd genomen en de bal verdween hoog naast het c. o el. locn kwam Oostrum op 1—0 door een heel hard schot van Go Muyres waarop de keeper onvoldoende reageerde. Even later had Montagnards ook succes, toen bij een dool- scrimmage de bal over de doellijn werd gewerkt. Met deze 1-1 stand werd de thee opgezocht en dit was een juiste weerspiegeling van de krachtsverhouding in deze wed strijd o Do tweede helxt gaf een veel Teller en actiever Oostrum te zien en Montagnards v/erd helemaal in de ver dediging gedrongen. De gastheren kwamen er nauwelijks- nog aan te pas en het was dan ook niet verwonderlijk dat Oostrum op 2-1 kon komen dankzij wederom G„ Muyres. Daar voor werd er nog een doelpunt afgekeurd omdat de scheids rechter meende dat de bal over de achterlijn was geweest. Ook werd een bal die volgens het publiek duidelijk over de doellijn was geweest na een inswinger-corner van li. Jeucken niet zo door de scheidsrechter beoordeeld en daardoor viel de score wat magertjes uit. Wel slaagde Bo de Kleyn, nadat hij eerst een enorme dreun juist over het doel zag verdwijnen, vlak voor tijd erin om de eind stand op 3-1 te bepalen met een juweel van een afstands schot. 10 BEGELEIDEN Bi J HEI OVERSTEKEN-VAN DE JEUGD TOBIBALLEBS op woensdag 22 maart a.s. om:- 12-^5 uur: Mevro v„ Cuyck - Mevr» Drabbels 1 l"25 uur c Mevr o Verliagen - MevrD Raeclts MONTAGNARDS Jg 00STRUM 2

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 10