Het niet kunnen komen tot treffers bij een rijkelijk groot aantal uitgespeelde kansen, bracht de gastheren tot slechts een 2-2 stand en dat bij zo'n matige tegenstander als Arcen. In de eerste periode werd er minimaal over de lin ker flank gespeeld, met het gevolg dat 2 a 3 man niet op timaal konden meedraaien, zoals S. ComelissenDie kreeg het eerst in de tweede helft druk, schiet verschillende doelrijpe kansen, maar zag wonderlijk genoeg geen kans te scoren. Aan de eerste treffer in de ^l-Oste min» ging in de 36ste min. een overtreding vooraf. Po v.d. Burgt, die lors inging, trof het gestrekte been van zijn direkte tegen stander,. die met behulp van een brancard van het veld ge dragen moest worden. Achteraf bleek de blikschade beperkc te zijn» Go Swinkels nam de vrije trap, "gestrekt been" die subliem door Arcens doelman gestopt werd. Het noodlot sloeg echter toe, want bij het neerkomen op de grasmat rolde de bal uit zijn handenc RUSTSTAND 1 - 0. In de 56ste min» was de tegentreffer, 1-1, een feit» Een harde lage schuiver richting doel glipte onder de zool van de als laatste man spelende P. v.d. Burgt door, waarop ver volgens doelman H. Daniels de onverwachte bal verkeerd be oordeelde en over dook. In de 67ste min. bracnt invaller M0 Wijnhoven na een solo zijn ploeg op een 2-1 voor sprong» ZoTn 13 min. later sloeg het noodlot opnieuw toe. Nu aan Oostrumse zijde. Een scherp indraaiende bal kon vrijwel ongehinderd het net opzoeken, 2-2. Eenieder, van zowel verdedigende als aanvallende partij, werd volledig verblind door het zeer scherpe licht van een laagstaande zon, die evenwijdig stond aan de cornerlijn. EINDSTAND 2-2. NOBEL NIEUWS - - Zondag 22 januari j .1werd in manége "Vlakwater" de 1ste selectie-wedstrijd gehouden van de kringen Horst en Venray. Met springen wist mej. Maria Swinkels met Norland! van Harry Jansen een vierde plaats te behalen. Vrijdag 27 janu ari a.So is om 20.00 uur de jaarvergadering in lokaal Vermeulen. - Het bestuur.

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 6