Door de drukke werkzaamheden voor de Carnaval, .konden wij voor onze leden geen wandeltocht organiseren, wat wel de bedoeling was. Deze is nu gepland in de maand maarte Op welke zondag zal nog tijdig in het Oostrum's Weekblad te lezen zijn. Het is de bedoeling om dan te voet naar de Smakt te gaan» En zoals ook vorig jaar het geval was, doen wij mee aar de Carnavalsoptocht, met een <,<,<,00000 Dit werd besloten op 15 december in Café van Dijk op een vergadering We zijn volop bezig en hopen met de Carnaval goed voor de dag te komen in Oostrum en Venray. Verder zal op 10 maart a.s. voor al onze leden, zowel jong als v/at ouder, de Feestavond zijn in Café Halfweg De avond begint om 20o00 uur precies. De muziek zal verzorgd worden door "de Eikenhof kapel Als klap op de vuurpijl zal er een bekend persoon van radio en televisie optredenWij hopen samen met U, dat deze avond weer net zo zal slagen 'als afgelopen jaar. Na de Carnaval hoort U nog meer van ons over de Feest- avo nd Donderdag, 26 januari: Bestuursvergadering in café A. Vermeulen. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag, 28 januari: PAPIERAKTIE. Vanaf 10 uur zal er weer oud-papier opgehaald worden in de kom van Oostrum. Wilt U Uw oud-papier weer ge bundeld aan de straat klaarzetten? Bij voor' baat onze dank voor Uw medewerking. ■,h 2 - corn, adres: stationsweg 108a oostrum buurtvereniging stationsweg oostrum Januari 1978» Beste Leden, Vriendelijke groeten,--' Het Bestuur. HARMONIE SUB MATRIS TUTELAr - - *3 ,**n a

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 2