WERKGROEP PROTESTANTS - R.K. SAMENWERKING. De werkgroep Protestants - R.K. samenwerking heeft dit jaar in haar werkprogramma ontmoetingsavonden opgenomen met een inleiding en mogelijkheid tot gedachtenwisseling over een onderwerp, dat raakvlakken heeft met het thema Oecumene De eerste avond wordt gehouden op donderdag 17 januari. Inleider zal zijn Dr. A. Houtepen, medewerker van het diocesaan pastoral centrum van het Bisdom Breda m.b.t. de Oecumene en hoofdbestuurslid van de St. Willibrords- vereniging. Op deze avond zal hij spreken over: "Wat heeft het twee de Vaticaans Concilie aan de kerken te zeggen m.b.t. de Oecumene". Na de inleiding is het mogelijk met elkaar en met de inleider van gedachten te wisselen. De werkgroep houdt er rekening mee dat op deze avond een vervolg wenselijk is. Allen die geïnterresseerd zijn in dit onderwerp en zij die de Oecumene een goede zaak vinden en met anderen daarover willen communiceren zijn hierbij van harte uit genodigd op 17 januari om 8 uur in de wijkkerk "Het Zon nelied" in het Brukske. Namens de werkgroep, Mevr. N. Bennis-Peynenborgh Mevr. H.Wijnhoven-v.Manen Den Alden weg 20 Watermolenstraat 10 Venray tel: 2731 Oostrum tel: 5742 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- - A.D.O.R. nieuws. T ln verband met reparatiewerkzaamheden aan de centrale verwarming zijn de clubavonden en club middag afgelopen week komen te vervallen. Er staan nog enkele verbouwingsonderdelen op het program ma, maar daar hopen we minder hinder van te hebben, zo dat we maandag 16 jan. aanstaande weer gewoon kunnen doorgaan met onze aktiviteiten Maandagavond is ook de tweede cursusavond Algemene Hand vaardigheid voor de leiders en leidsters van A.D.O.R. Deze cursus begint weer om 20.00 uur in het clublokaal. ADOR. W

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 3