zettend veel waarde aan zang in de kerk. Goede zang heeft meer uitwerking' dan welke preek ook. En nu weet- ik persoon lijk heel zeker' dat er in Oostrum nog heel wat parochianen zijn, die van God dat heerlijke talent van "ZINGEN" hebben meegekregen,, Hij gaf die niet voor niets» Hij gaf ze U om ze te gebruiken voor de gemeenschap en heel zeker om ze te gebruiken in Zijn dienste Gns Jongerenkoor, ons Dameskoor en ons Herenkoor zouden nog zo graag hun koor versterkt zien met nieuwe leden. Maakt 'n goed voornemen op oudejaars avond of op nieuwjaarsdag en sluit U aan bij een van onze zangkoren." NI?T VERGETEN 22 I,» Op donderdag 15 december werden de laatste bieten in onze afdeling voor de COVAS verladen. In deze campagne van 12 weken werden in onze afdeling 15-153-820 kg (tweede bruto) bieten verladen. De gemiddelde opbrengst per hectare komt uit op 53.295 kg. tweede bruto. Verg ad ering Sektie Oostrum - Smakt Ven-ray Op maandag 12 januari 1978 wordt in zaal "Halfweg" een ver gadering belegd voor de leden van de sektie Oostrum-Smakt- Venray. Op deze vergadering zal drs. van Lipzig, directeur van de Gezondheidsdienst voor Dieren in Iiey thuizen, een in leiding houden over de werkzaamheden en de organisatie van deze gezondheidsdienst. Omdat onze leden toch wel eens te maken krijgen met de gezondheidsdienst voor dieren, lijkt, dit een interressante avond te worden om meer iniormatie op te doen over deze dienst. Wij rekenen daarom ook op een grote opkomst. Bestuur en personeel wensen alle leden en afnemers een pret tige jaarwisseling en een voorspoedig 1978. Zaterdag 31 december. PAPIERAKTlE. Op deze laatste (zater) dag van het jaar wordt er door onze vereniging weer oud papier opgehaald. Wilt U Uw oud-papier weer gebundeld aan de straat klaar zetten, zodat onze ophalers weer vlot kun nen werken? Onze dank voor Uw medewerking. Om 10 uur wor den de volgende leden bij G. Kessels aan de Stationsweg verwacht: G. Kessels jr., 'Jan Verheyen, P. Verheyen, G. Vermeulen en H. Versieyen. - L0L0T0B0 Muziekvereniging Harmonie "Sub Matris Tutela"

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 6