Dg versiering van ons priesterkoor en de opstelling van onze Kerststal ondervinden algehele waardering. Hartelijk dank aan allen, die op welke manier dan ook (met tijd, moeite, raad en daad) meehielpen om de kerk met Kerstmis weer 'n feestelijke aanblik te geven: Kerststal, kerstbomen, kerst stukjes, het was allemaal weer keurig verzorgd En zeker mag ik in mijn dankwoord, niet vergeten de flinke staf dames die heel wat uren aan het werk geweest is om onze kerk 'n optimale schoonmaakbeurt te geven,. Natuurlijk ook depk aan de circa 1900 kerkbezoek(sters die met Kerstmis'naar onze kerk kwamen; die enn royale Kerstgave voor onze kerk en onze Oostrumse missionarissen deden, die meeleefden en hun waardering uitspraken. Ja, zo'n Kerstfeest met geweldige enthousiaste medewerking houdt IJ en ons allemaal overeind. Bedankt en moge het weer gauw Kerstmis zijn in onze kerk, OUDEJAARSAVOND, Op Oudejaarsavond is de avondmis op de gewone tijd, dus om 19,00 uur, V/e danken dan God voor alle weldaden van het afgelopen jaar. Deze eucharistieviering wordt verzorgd door ons Jongeren en Herenkoor, DANK voor alle goeds in 1977° De tijd vliegt als je het ergens naar je zin hebt- en dat heb ik in Oostrum- een jaar is zo voorbij. Dat was ook het jaar 1977 voor mij. Er is heel wat gebeurd en gepresteerd in 1977, veel goeds en moois werd tot stand gebracht dank zij een enorme inzet en een goede medewerking van onze parochianen. Het mag wel eens gezegd worden! Enfin, U merkt ook v/el, als U het wilt zien, dat er iets gebeurt in onze parochie. Proberen we SAMEN het zo te houden of liever nog "excelsior" (hogerop) In ieder geval wil ik persoonlijk het jaar 1977 graag af sluiten met een dankbaar hart tegenover God. en U allen. Dankbaar tegenover God dat ik met en onder U mocht zijn, dat Hij me hielp om met plezier onder U te mogen werken. Dankbaar tegenover allen voor Uw behulpzaamheid, Uw goede wil, voor Uw inzet voor parochie en gemeenschap. Of ik nog 'n speciale wens heb op oudejaarsavond? Jawel, Tn wens die ik al verschillende malen geuit heb, al was het dan met geen geweldig succes, maar het spreekwoord zegt: "De aanhouder wint", daarom deze herhaling. Ik hecht ont- R

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 5