Kerkdiensten Oio VROUW GEBOORTE parochie Oestrum 31 december - 8 januari Zaterdag OUDEJAARSAVOND. Jaarwisseling 1977 1978... We nemen afscheid van het oude jaar; gewoonlijk met enige weemoed, maar toch ook met dank. We mogen leven en wij hebben de opdracht er samen iets van te maken- Dit geldt ook weer voor het nieuwe jaar- Proberen we elkaar vast te houden in geloof op onze weg door.het leven- V/ij kunnen God en elkaar niet missen. EEN GEZÉGEND 1978. - 19c00 uur» Opa en Oma Arts, Piet en Harry Piet en Harry Hermans - Uit dankbaarheid Jongeren Herenkoor) Feest van Maria. Moeder van God. Wim Emons Theodora Derks-Janssen (dameskoor) Geste jaard - fam. van Heyster Theo Camps en Anna Verhoeven Gestcjaard-Antoon Wilh. Loonen en Elis, v. Heyster Toon van Cuyck en overl. ouders Harry Reynders (vanw. zijn vrienden) voor het Bruidspaar Van Berlo-Peetors (dameskoor) Jan Hulsman Farn. Arts-Thijssen (jongerenkoor). Zondag Maand ag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag NIEUWJAAR 8.30 uur 10.00 uur 9=00 uur 00 uur 00 uur 9 9 9 9 13 00 uur 00 uur 00 uur Zaterdag 19.00 uur Zondag Misdienaarsbeurten. - Zaterdag 1( .00 uur Marcel Linskens-Marcel Janssen-Frank Clep has- Frank Drabbels. 8.3O uur Antoine Janssen-Marcel- Derks- Pieter Ver- hagen-Hans Mulder 10.00 uur Nico Versteegen - Berry Oudenhoven - Eric Jeuken - Davy Moorrees. Maandag en Dinsdag 9-00-uur Alouis Martens - Antoine Pelzer V/oensdag en Donderdag 9«00 uur Leon Derks - Jan Peetc-rs. n KERTMIS 1977 achteraf. We mogen terugzien op heel fijne dagen in onze kerk. Geweldige opkomst en naar ik meen ook stijlvolle vieringen; gezien de fijne sfeer in de kerk moeten deze vieringen goed zijn overgekomen. Harmonie en zangkoren hartelijk dank voor de vele en inspannende repetities die Kerstmis voorafgin gen en voor de feestelijke opluistering van alle diensten. - 4 - mS

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 4