Kerstgeschenk voor onze Oostrurr.se missionarissen» Degenen die nog iets willen bijdragen voor het Kerstgeschenk aan onze Oostrumse Missionarissen, kunnen dat dit weekend nDg doen, in de offerblok achter in de kerke 2 Januari gaat het geld naar de Rabobank en Dhr. Janssen zorgt dan wel dat het op de juiste plaats komt. Laten we blij zijn dat we nog kunnen geven en zeker aan hen. Nieüwj.aar.s.dag. Op Nieuwjaarsdag zijn de Ho Missen op de gewone tijden, dus 8.3O en 10 uur. De Hoogmis wordt verzorgd door ons Dames koor o Kindercrèche Zondag a.s. -op Nieuwjaarsdag- starten we met onze kinder- crechef De leidsters van de peuterspeelzaal zullen deze eerste keer aanwezig zijn voor de opvang van de kinderen, en wel onder de Hoogmis van 10.00 uur. De vrijwilligsters die zich reeds hebben opgegeven krijgen de volgende week be richt voor n samenkomst om dan ook de beurtlijst op te stellen; zovast hartelijk dank. Wie geeft zich nog meer op voor de kindercrèche Welkom De kindercrèche is in de peuterspeelzaal, Valkenkampstraat noo 2 (op de hoek Valkenkampstraat-Witte Vrouwenstraate Dames, De eerste bijeenkomst van de volksdansgroep, op 2 januari 1978, is verplaatst naar maandag 9 januari, om 21»19 uur, bij Jo en Ari in het zaaltje., Het Bestuur. Hallo Ukkepukso Maandag hebben wij club. bij Miriam. Willen jullie om tien voor zes bij de Rabo-bank staan met de fiets- Degenen die gebracht worden kunnen naar Stationsweg 165 gaan. Miriam, Gerda en Nello - 2 - a Vrouwenbeweging N.K.V.

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 2