NABOB ANK O O S T R -M: Vanaf heden hebben wij wederom de beschikking over nieuwe safe-loketten. U kunt hierin Uw waardepapieren extra veilig bewareno De kosten zijn voor klein safeloket: f 25,= per jaar 5 voor middelgroot: 50,= per jaar. Wij zouden U willen adviseren óm met de afwikkeling van Uw bankzaken niet te wachten tot de laatste dagen van het jaar. De ervaring leert dat tussen Kerstmis en Nieuwjaar helaas wel eens vertraging optreedtVermijdt dit risiko!!! Bij onze bank zijn de zomerreisprogramma's binnen. Wacht met Uw reservering voor hoogseizoen niet te lang» De meest aantrekkelijke bestemmingen gedurende deze periode zijn vaak vlug volgeboekte Houdt eveneens rekening met de data van Uw schoolvakantieso Ook voor de wintersport en korte trips zijn er nog diverse mogelijkheden Na de kerstvakantie kunnen die kleuters geplaatst worden die vóór 1 januari k jaar worden. De volgende plaatsing is dan weer na de paasvakantievoor kleuters die vóór pasen 4 jaar wórden. De kerstvakantie begint voor de jongste kleuters (klas Dorien en jongsten klas Els) op vrijdag 25 december om half twaalfk, Voor de oudste kleuters (klas- Jos- en de oudste klas Els) vrijdagmiddag 25 december orn kwart voor vier We beginnen weer op donderdag 5 januari 1978. Wij werken deze weken op de kleuterschool uiteraard over kerstmiso Centraal staat 't hele kerstgebeuren met 't kerstverhaalo Daarnaast is er nog 'n katechese - projekt van "KITO"; dit benadert 't kerstverhaal, maar in dit verhaal gaat 1t over een jongetje, Enrico, die een ezeltje heeft dat Kito heet! Met deze ezel gaat hij op zoek naar het kerstkind Dit verhaal en 't eigenlijke kerstverhaal zullen centraal staan in het kerstprojektIn de kerstviering proberen we dit uit te beeld-en. oudste kleuters knutselen een kerststal. - Zf KLEUTERSCHOOL: V

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 4