tegen een 0~3 achterstand aan. In de 40e minuut kwam Oostrum op 1-3 toen Ja Wijnhoven kon scoren» In de tweede helft had H. Daniels de plaats onder de lat o vergenomen van H. Claessens. Oostrum begon deze helft zeer sterk en creërde voor zich een serie kansen, maar de eerste ging voorlangs, een een schot van A. Janssen leverde een knappe redding van de doelman op„ In de 11e minuut kreeg M0 Thijssen een zeer gcede kans maar helaas ging. zijn schot tegen de paal, en via een snelle uitval was het tegen de verhouding in ToO.Po dat kon scoren en de voorsprong zag groeien tot 1-*f» De meest ongelukkige speler van deze strijd was ongetwijfeld M». Thijssen, die in de 20e minuut kans zag, vrij voor het doel, over te schiten. Nadat T.O.P. in de 31e minuut de stand op 1-3 had gebracht kreeg Oostrum 9 mi nuten voor tijd een penalty toegewezen, nadat Cornelissen in het strafschopgebied gevloerd was; maar zelfs deze kans bleef onbenut omdat het schot naast ging„ Zodoende waren de mooiste kansen voor Oostrum, maar de overwinning ging naar T.OoP. BEGELEIDEN BIJ HET OVERSTEKEN VAN DE JEUGDVOETBALLERS Op woensdag 21 december om: 12.4-3 uur Mevro Driessen - Mevr» v. Soest 1Ao23 uur Dhro Vermeulen - Mevr. Raedts. 12 december 1977° Uitslagen zonder 11-12-1977° Oostrum 1- Hegelsom 1 1-3 BW k - Oostrum 2 0-8 Oostrum 3- L0,P. 3 1-3 Oostrum slaagde er niet in om revanche te nemen voor de 7-0 nederlaag in de eerste kompetitie wedstrijd uitspelend tgen Hegelsom, zelfs een puntenverdeling bleef achterwege, of schoon de mogelijkheden hiertoe ruimschoots aanv/ezig waren. Ecliter de Oóstrurnmers hadden Vrouwe Fortuna niet aan hun zijde en moesten lijdzaam toezien dat de gasten na een kwar tier de leiding namen toen een dekkingsfout 0-1 betekende. De thuisploeg zette daarna alles op de aanval en kreeg ook kansen, zo kopte Jan Janssen net over en ging een schot van Math Pijnappels rakelings naast. De uitvallen van de gasten bleven echter gevaarlijk, zo belandde de bal na '.n half uur bij de vrijstaande Saris wiens schot via een Oostrum verde diger van richting werd veranderd, doelman Kessels was kans loos 0-2o Na de hervatting drong de thuisploeg nog feller aan,wat na 10 minuten de aansluitingstreffer tot gevolg had. 11

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 11