rechter vlak voor de wedstrijd, terwijl de spelers reeds op het veld staan, het terrein afkeurt» Toch schijnt Oostrum 2 daar een abonnement op te hebben» Vorige week in Tienray werd het veld door de scheidsrechter te hard bevonden en nu werd hetnlagef'veld van Blitterswijck .afgekeurd, omdat het te blubberig was» In beide gevallen stond Oostrum al hele maal omgekleed en om daarvoor heel vroeg uit je bed te moe ten is niet plezierig» Toen wij ons in Blitterswijck inmiddels weer in de normale kledij hadden gestoken, kwam de scheids rechter, nadat hij al in zijn auto had gezeten om naar huis te rijden, alsnog ons waarschuwen dat de wedstrijd op het wel be speelbare hoofdveld moest worden gespeeld» Inmiddels was het over tienen geworden en zo hadden we geen gelegenheid om on/ warm te lopen» Waarschijnlijk is dit van invloed geweest, want in de eerste helft speelde Oostrum beneden zijn kunnen» Het had BW weliswaar volledig in zijn greep, .maar BW heeft dan ook geen sterk team» Toch kwam de rust met een 2-0 voorsprong voor Oostrum, door doelpunten van L«Broers, die kon inschieten toen de keeper de bal na een hard schot van W.Bovendeerd los liet, en van W.Bovendeerd zelf, die de bal goed op het hoofd kreeg aangespeeld, nadat de peeper wederom een schot van een Oostrum-speler niet onder kontróle kreeg. In de 2e helft draaide Oostrum veel soepeler en toen kon de score flink v/orden opgevoerd» Vooral T»Kessel.s was zeer succesvol door viermaal achtereen te scoren. Hij kwam zelfs bijna aan eer- dubbele hattrick toe, maar het zat hem met diverse mooie kopstoten net niet mee en ook het hakballetje a la D.v.Dijck had beter lot verdiend. H.Jeuken tenslotte bepaalde de eind stand op 8-0, met twee solo's die fraai werden ingeschoten. Eén ervan had een buitenspelgeurtje, maar 7 of 8 doelpunten maakt geen verschil meer. Al met al toch nog een forse uit slag tegen een zwak BW, dat echter in de 2e helft toch een aantal kansen kreeg» SLECHTE START 2e COMPETITIEHELFT. n -- Oostrum 3 is de tweede helft ve.n de competitie hetzelfde begonnen zoals ze dat de eerste helft deden, n»l. met een nederlaag tegen T.O.P» Het was T.O.P. dat het beste uit de' startblokken kwam, en het was dan ook niet verwonderlijk dat deze in de 11e mi nuut konden scoren na. enige onzekerheden in de verdediging» Na 23 minuten kwam T.O.P een beetje gelukkig aan het tv/eede doelpunt toen een vrije trap het lichaam van Th. v.d. Venne in het doel verdween, en enige tijd later keek Oostrum al - SPORTVERENIGING üOSIRUn BoV0Vo27 - OOSTRUM 2. - - --Het gebeurt niet vaak dat de scheids

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 10