niet met je zintuigen kunt. waarnemen Je mag geloven in een God die als 1n oneindige goede Vader zorg voor ons draagtIn deze soms misdadige en beangsti gende wereld mogen we geloven in een goede toekomst, in een stad van vrede die God voor on ook een beetje door ons bouwto Zich bekeren, dat is voorrang geven aan God en Zijn ge boden die bedoeld zijn als hulpmiddel om in dit leven en voor eeuwig het echte geluk te vinden. Dat betekent ook: jezelf niet zo belangrijk vinden, het centrum van je leven niet zien in je eigen persoon, maar juist uit jezelf treden en open zijn voor God als het voornaamste in ons leveno En dat niet alleen zeggen, maar ook doen» Elke dag opnieuwo Want aan de vruchten kent men ons geloof: aan een waarachtig christelijk leven, aan een geest van gebed, aan hartelijkheid en zorg voor de ander, zonder uitzondering V/aar halen we de moed vandaan om dat te kunnen? Die vinden we in een kribbe, in een arme stal» Want in een donkere nacht is voor ons het Licht opgegaan» In Christus is God heel dicht bij ons gekomen en geeft Hij ons hoop tegen alle zorgen en wanhoop iiio Christus heeft alles voor ons gegeven, om ons geluk» Deze Christus komt met Kerstmis» Willen we Hem waardig ontvangen, dan zullen we onszelf inderdaad moeten be keren en leven vanuit Hem» Daarom klinkt in deze voorbereidingstijd voor Kerstmis ook voor U de oproep: Bekeer U. Christus komt» HU WEL IJl' Onze dorpsgenote Mariet Peeters van Ooster Thienweg 6 en Hans van den Elzen van Bozontstraat 1 pb Gemertzuilen vrijdag a.s. 9 december in de 0 »LVrouwe kerk van Oostrum, hun eeuwige liefde tegenover God gaan bevestigen» Wij wensen hen een goede start, 'n gezellig feest en behouden vaart Maandag 19 december is de 10 -minuten- Ouderavond van de eerste klas» U krijgt nog persoonlijk bericht. Mo VOERMANS No ClïSTERS - HENDRIXo - 6 - UW PASTOORo MEDED'ELING VOOR DE_EERSTE KLAS:

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 6