SoV„ 00STRUM UITSLAGEN Ysselsteyn 1 - Oo strum 1 1-0 Swolgense Boys 2- Oostrum 2 3-0 Oostruin 3 Leunen 3 3-2 Oostrum A1 - Merselo Al 0-2 Geysteren B1 - Oostrum B1 1-6 Oostrum C1 - Griendtsveen C1 7-1 Montagnards C2 - Oostrum C2 6-0. Oostrum D1 - America D1 1-1 BVfo VE1 - - Oostrum E1 0-6 Oostrum kon niet overtuigen in de uitbeurt tegen nieuwkomer Ysselsteyn en moest met een 0-1 stand de voile winst in Ysselsteyn laten. Beide ploegen startten aftastend en hielden elkaar in de begin fase goed in even wicht. Na 16 minuten was het echter raakEen Ysselsteynse voorset van rechts werd door de Oostrumse doelman verkeerd beoordeeld en dat betekende 0-1. De Oöstrummers werden daarna sterker en drong de thuisclub terug op eigen helft. De schaarse kansen die hierdoor ontstonden werden echter niet benuto V/el hadden de rood-witten pech dat een kopbal van Jan Janssen niet in het doel maar tegen de lat belandde Na de theepauze hetzelfde beeld. Een Oostrum-formatie wat het initiatief had maar niet bij machte was om ook maar op gelijke hoogte te komen. De gasten gingen so omslachtig te werk dat het de Ysselsteynse verdediging weinig moeite koste om steeds tijdig in te grijpen. De gastheren brachten op hun beurt met niet ongevaarlijke uitvallen de benauwde voorspronguit te bouwen, wat hun ook bijna lukte toen de arbiter een kwartier voor tijd een penalty cadeau gaf. Doelman Kessels maakte zijn eerder gemaakte fout goed en wist de inzet te keren. Alle verdere Oostrumse pogingen had den geen resultaat zodat het doelpunt in de eerste helft een gouden treffer betekende voor de Ysselsteyners PROGRAMMA VOOR ZONDAG 9 OKTOBER Oostrum 1 - Bieslo 2 (2e bekerronde) aanvang 1^.00 uur Oostrum 2 - Merselo 2 Aanvang 12.00 u.(Oefenwedstrijd Wanssum 5 - Oostrum 3 Aanvang 11.00 u.(Oefenwedstrijd 8 -

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 8