niet erg inspireren, want hoe er ook aangevallen werd, de kansen die men zich schiep., werden niet doeltreffend afge rond» Daarin slaagde-Bwolgenwel-, toen hot 'een strafschop benuttec Deze strafschop werd toegekend omdat- een verde diger de bal uit het doel sloeg, terwijl de Qostrum-keeper geblesseerd op de grond lag» Hij had nd» een bal hard in het gezicht gekregen» Al met al een ongelukkige, middag voor Oostrum, waardoor de achterstand op Swolgense Boys thans 3 punten bedraagt» .Maar de competitie is nog lang» Oost rum 3 *- Beunen 3 Oostrum 3 is er eindelijk in geslaagd een overwinning te behalen» Dit gebeurde in een vaak te harde wedstrijd tegen Leunen 3» Dat de wedstrijd vaak te hard was, kwam door te weinig optreden van de Leunse invaller-scheidsrechter te gen zijn eigen ploeg» De wedstrijd begon uitstekend voor Oostrura want na 2 minuten was het M. Thijssen die de score opende, doordat de doelman een voorzet voor zijn voeten sloeg en die kans werd dankbaar benut» Oostrum bleef steeds komen en het was dan ook in de l8de minuut dat B»Daniëls 2-0 scoorde, nadat de doelman eerst een hard schot'van M» Wijnhoven keerde» 10 Minuten later was het weer B»Da- niëls die een fout van de Leunse doelman afstrafte en hierdoor de stand 3-0 werd» Een ongekende weelde voor Oostrum» Dit bleek 10 minuten later toen door onvoldoende aanvallen, Leunen een tegendoelpunt kon scoren; 3-1? en even later was het bijna 3-2 toen doelman G» Kessels de bal bijna in eigen doel stompte» Maar het bleef tot do rust 3-1» Zo goed als Oostrum de eerste helft begon, zo goed begon Leunen do tweede helft want 2 minuten na de rust kon Leunen makkelijk 3-2 scoren door een foutieve terugspeelbalo Het zag er even donker uit voor Oostrum want Leunen rook zijn kans, maar ditmaal was de verdedi ging op zijn hoede en werd er geen doelpunt meer wegge- goven. Maar niet alleen de verdedigers "waren op hun hoede maar ook de a.anvallcrs want het was weer B„ Daniels, die tussen 3 verdedigers beheerst scoorde, 3-2» Nu kon Oostrum weer or^gelucht ademhalen en toen S» Cornelisscn de stand op 3-2 bracht was de eerste zege een feit» - 10 7 - - y.< Sis*************************#******

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 10