Aanvang 1^.30 u. (J.Terburg) ,J 1^.00 u. Vertr. 13-30 u. Oostrum C1 Montagnards C2 Oostrum D1 BoVoVo E1 - Oostrum C2 - America D1 - Oostrum E1 - Griendtsveen C1 Vertrek per fiets 9-30 u. 00STRUM 2 - LEUNEN 6 Leunen 6 leek op papier een makkie en het was daarom ver rassend dat Leunen in het begin veel tegenstand bood» De eerste kansen waren zelfs voor Leunen, maar in de loop van de eerste helft drong Oostrum de tegenstander steeds meer terugo Omdat Leunen er achter niet uitkwam, was het middenveld van beide ploegen zoek. Oostrum stond zodoende of met 6 man voor, of met 6 man achter. Het overwicht werd niet in doelpunten uitgedrukt, al was Go Muyres er met enkele knappe schoten wel heel dicht bij» Pas in de tweede helft lukte het scoren, al was er een terechte penalty voor nodig, die door P.Muyres goed werd benuto Leunen hielp ons door zelf het 2e doelpunt te scoren. Toch werd er nog een echt doelpunt gemaakt en wel door Ho Vod o Water na een fraaie solo. We dachten ook GcMuyres nog te zien scoren, doch zijn schot ging via de linkerpaal naar de rechter en toen het veld weer in. Alhoewel de wedstrijd niet hard was, verlieten door blessures 3 spe lers van Oostrum het veld. Op het laatst speelde Oostrum met 10 man, maar dat was niet te merken omdat Leunen uitgeblust was. Volgende week moet Oostrum naar Swolgen, dat tot nu toe ook ongeslagen is en steeds met grote cijfers won. Dan wordt het echt knokken en we rekenen daarom op grote steun van de supporters. JEUGDVOETBAL PROGRAMMA VOOR ZATERDAG 1 OKTOBER 1977 Oostrura A1 - Merselo A1 Geysteren B1 - Oostrum B1 13»30 u. 13o00 Vertr0 12.13 u„ 11o00 u. I0o00 U.

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 7