KLEUTERSCHOOL Deze week werken we op de kleuterschool over 't onderwerp - dierendag - Specifiek gericht op DlkREN» Doel: - kind wijzen op de verantwoordelijkheid die het heeft t.a.v. huisdieren thuis of in de klas» - Verzorging van huisdieren» - betekenis van het dier voor jezelf. - Zoeken van overeenkomsten en verschillen. - Eigenschappen van de dieren» Ook dit onderwerp wordt verwerkt in de verschillende aktiviteiteno boVc klassegesprekjes, leergesprekjeshierin zullen we praten over dieren in de natuur dieren op de boerderij dieren inde dierentuin» Verder zullen we 't hebben over - dierenarts - asiel - - dierenpension - De oudste kleuters brengen een bezoekje aan de dierenarts, terwijl we op dierendag (dinsdag okt.) met z'n aller naar het asiel gaan, mits het niet al te regenachtig is» De bedoeling is orn daar 's middags naar toe te wandelen» We zijn weer om kwart voor vier terug» Ook de andere aktiviteiten staan in het teken ^an dieren dag zoals: - knutselen - - tekenen - - kleien - - knippen etc» etc» - De liedjes en versjes evenals de spellessen gaan uiteraard ook over dieren» - o - De kleuters mogen op dierendag (dinsdag vóór de middag okt.) 'n huisdier mee naar school nemen, behalve honden» Als 'n kleuter geen dier thuis heeft mag hij/zij ook 'n speelgoedbeest meenemen» HALLO MINIWORSTJES We hebben 5 okt» weer club» Willen jullie dan een schaar me-e nemen en plaatjes van bloemen» Kenmerken jullie de schaar, zo voorkom je verwisseling» Daarna gaan we nog spellen doen» En denken'jullie nog aan de naam We beginnen weer om 18.30- u» Tot dan, JET MAR GA» T

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 3