Onder -leiding van een,?merkwaardigen scheidsrechter (hij begon volgens het boekje met het controleren van het schoeisel en keurde prompt de aluminiumnoppen van VJ. Kunzeler af en raadpleegde daarna het grote spelregel- boek, waarin dit wel wordt toegestaan, zodat de keeper niet op blote voeten hoefde te spelen) werd met de wind tegen Sparta 7 bestreden. Er werd een grote druk op de tegenstander uitgeoefend, maar de vele kahsen werden niet benut. Het was Sparta dat er wel in slaagde bij éón van hun spaarzame uitvallen te scoren, toen de achterhoede van Oestrum verzuimde in te grijpen. Uiteindelijk werd de overmacht van Oostrum toch beloond toen H. Jeucken de keeper en de back te snel af wasVlak voor de rust zorgde B. de Kleyn voor het mooiste doelpunt, toen hij de bal uit een hoekschop van J. Ousters ineens vol op de wreef nam en loeihard inkogelde0 V/as Sparta voor de rust af en toe gevaarlijk, in de tv/eede helft viel het ver terug en Oostrum kon vrijuit voetballen. Go Muyres met een echte hattrick en H.Jeucken met twee doelpunten zorgden uiteindelijk voor 7-1, maar het had een nog veel hogere score kunnen zijn. Het was wel ruim voldoende orn een goede kermis te kunnen vieren. OOSTRUM 3 - R„IC ,D S ,0 o 3 De thuiswedstrijd tegen R.K.DoS.O. 3 (Lomm) startte nogal rommelig wat betrof het spel van de Oostrum-formatie. Het resultaat was een 2-0 achterstand na slechts 13 mi nuten voetbal. De eerste treffer viel in de 9o minuut. Een niet correct weggewerkte bal kwam voor de voeten van een vrijstaande Lomm-speler, die met een diagonaal schot de uiterste hoek opzocht (0-1 Uit een gelijke situatie ontstond in de 13de minuut de tweede tegen treffer. Een vrije man aangespeeld kon door M- Janssen niet gestopt worden maar strandde op doelver- dediger Hc Claessens. Deze kreeg de bal echter niet onder controle waardoor een mee opgekomen Lomm-speler het voop het intikken had (0-2)". SPARTA 118 7 - OOSTRUM 2 1

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 9