fiets mee te geven die goed in orde is (evt. reparaties worden naderhand in rekening gebracht)Op de fiets hoeft geen bagage meegenomen te worden, alleen regen kleding en boterhammen voor onderweg. De spullen die al enkele" 'keren vermeld zijn, moeten vrijdagavond 3 augustus voor 7 uur ingeleverd worden op Geysterseweg 3» De ver trekplaats is bij Café Verheyen. DE JEUGDLEIDERS Zondag 1^ augustus is er een D-Tournooi in Holthees. De deelnemende clubs zijn: Montagnards-Holthees-Wanssum- Oostrum-Sittard en S,V.V. Speeltijd 2 x 12-J min. Aanvang 11.00 uur. Vertrek per fiets om 10.13 uur. Leider: Leo Basten. Spelers: J.Peetcrs-L.Ousters-J.v.Bergen-Henry Kessels- M.Derks-Hans v. Dijk-P.Janssen-R.Takken-Hans Kessels-, Dinsdagavond 16 augustus om 7 uur trainen voor de A - B en C-jeugdo Woensdagmiddag 17 augustus om 1 uur trainen voor D en E-jeugd. Zaterdag 20 augustus vriendschappelijke wedstrijden tegen S.V.V. Venray voor alle elftallen. Zaterdag 27 augustus bekerwedstrijden voor A-B-C1-D en E-spelers Zaterdag 3 september beginnen voor alle elftallen de competitie CONTRIBUTIE: Vóór 1 september moet de contributie voor een half jaar betaald zijn bij hun leiders. Voor de A-leden 33,= per jaar, B-leden 30,= per jaar, C-leden 23,= per jaar, P-leden 20,= per jaar, E-leden 20,= per jaar. De jongeren die alleen woens dagmiddag komen trainen 10,= per jaar. Leiders: Voor de A-jeugd: Bert, van de Hoogenhof Voor de B-jeugd: Harry. Daniels en J.Verheyen (Hatendonkstraat 21) Voor C-1: Er. Schelbergen Voor C2: Cor Wilmsen Voor D1Leo Basten Voor E1Tilly Rutten en Br. ÏÏuybers - 7 - M.Linskens-J.Raedts-Fr.Drabbels-D.Moorrees-P.Verhagen- Mo Janssen-Tw.Pelzer-H.v.d.Berg O

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 7