Moge dit een aansporing' zijn voor degenen, die tot heden nog geen deelnemer waren, om alsnog hiertoe over te gaan. De steeds stijgende kosten gaan uiteraard ook aan onze Parochie niet voorbij. Met de vermelding, dat onze parochie in 1976 aan bijzondere collecten heeft geofferd het mooie bedrag van 9*277,77 wordt dit hoofdstuk van de vergadering afgesloten. STICHTING PAROCHIEHUIS. Over de balans en resultatenrekening 1976 worden door de vergadering geen vragen gesteld. De opbrengst aan zaalhuur zal nogal minder worden, doordat dit najaar de peuterschool een eigen onderkomen krijgt in huidige kleuterschool aan Witte Vrouwenstraat. De secretaris deelt mede, dat de twee houten noodlokalen, die momenteel in gebruik zijn bij de basisschool in de toe komst beschikbaar zijn voor Gemeenschapshuis. Aan de verga dering wordt vervolgens een overzicht gegeven van het gebruik van Gemeenschapshuis door particulieren en vooral verenigingen. Reeds jaren zijn wij bezig om de uitbreiding en verbouwing van Parochiehuis te realiseren, Helaas kunnen ook nu weer geen konkrete plannen voorgelegd worden. Ofschoon ons destijds van meerdere Overheidsinstanties alle medewerking is toegezegd, zijn wij er tot op vandaag nog niet in kunnen slagen om de kosten van de verbouwing financieel rond te maken. De laatste informaties zijn zeker wat dit betreft zeker niet hoopgevend. Voorwaarde is o.m. een blijvende sluitende exploitatie, die er de laatste jaren zeker geweest is. Door wegvallen zaalhuur Peuterspeelzaal zal huuropbrengst dalen; aan aanpassing huidige zaalhuur zal niet te ontkomen zijn. Ook worden speciale voor waarden gesteld aan bezettingsraad die vrijwel niet te verwe zenlijken is dan bij veelvuldig gebruik ook overdag. WERKCOMITÉVoorzover er vragen zijn worden deze nog door voo^ zitter beantwoord» Volgende jaren zal werkcomité niet meer ver tegenwoordigd zijn, omdat de vergaderingen van Werkcomité open baar zijn,zodat men meerdere malen per jaar toch in de gelegen heid is om wensen of meningen kenbaar te maken. Helaas dient gezegd te worden,dat hiervan te weinig gebruik wordt gemaakt. RONDVRAAGUit de vergadering wordt gevraagd de mogelijkheid te bezien of ook in Oostrum tijdens één zondagse kerkdienst ge-, zorgd kan worden voor kindercrèche. Toegezegd wordt dat hieraan aandacht zal worden besteed zonder dat uiteraard op dit mo ment hierover toezeggingen worden gedaan. Met een dankwoord aan- allen voor de inbreng en prettige gedachtenwisseling wordt de vergadering gesloten. 6

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 6