Kort verslag van vergadering van Voorzitters van Vereni gingen met Werkcomité dodo 16-5-1977 Naar aanleiding notulen vorige vergadering: - Verslagen van vergaderingen zullen gepubliceerd worden in Oostrums Weekblad. - De Oude Watermolen heeft dringend behoefte aan onderhoud Een overzicht hiervan zal t.z.t. naar de Gemeente ge stuurd word en o Bezorgdheid blijkt te bestaan voor eve geluids overlast voor bejaarddnals in de Oude Watermolen een jeugdsoos gevestigd zou worden. - De Gemeente activiteit t0aoV0 speelterrein in van Broekhuizenstraat heeft helaas de gewaardeerde inzet van de omwoners doorkruist - Aangezien de pomp van T'rans Ccdron verwijderd zal worden komt er een andere oplossing voor de watervoorziening. - Bouw nieuwe school ligt voor op do planning. Agenda punten: - Naar aanleiding van de Maria processie wordt verzocht om een grotere route daar de ruimte om de kerk te smal is voor een processie. Tevens is de suggestie gedaan om deze processie na de hoogmis te houden in plaats van na het lof om zodoende te bereiken dat de opkomst beter zal zijn. - Een ingediend voorstel om te komen tot een centrum wordt met de aanwezigen besproken. De bedoeling is om van de open ruimte tussen kerk, nieuwe school en ge meenschapshuis een dorpsplein te maken en dit plein met een boom-aanplant te verbinden met het terrein voor de Oude Watermolen. Een dergelijke dorpskern zou tevens ook de oplossing kunnen zijn voor een grotere processie route. Na goedkeuring wordt gevraagd om inbreng van ideeën. Het plan zal ingediend worden bij de Gemeente. - Zondag 12 juni zal de Sacramentsprocessie gehouden v/orden. Een voorstel tot een andere route wordt aange nomen. De nieuwe route zal zijn: Ooster Thienweg - van Broekhuizenstraat- Hatendonkstraat - Witte Vrouwenstraat Geysterseweg - Kerk. - De volgende vergadering zal plaatsvinden op 22 aug. om 20.00 uur in Zaal Verheyen.

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 8