JEUGDVERENIGING A.D.O.R. J Donderdag 10 maart a.s. om l8,00 uuir clubavond in de kantine van Muvero. Wij gaan dan verder met het project dat onder leiding staat van de handvaardigheids-leidster Anny de Bruin. De laatste 4 weken hebben jullie onder haar leiding kennis kunnen maken met diverse technieken, o o a o Relieftekenen waar diverse mooie ontwerpen zijn gemaakt KIeibewerkende voorwerpen die hiei van klei zijn ontworpen zoals diverse maskers, boten, koppen en di- verso dieren zullen een dezer dagen gebakken worden waarna jullie ze kunt gaan verven. De komende weken zullen wij dit project verder afwerken met o.a. linodruk en het werken met golfcarton. Nu do lente voor de deur staat en het 's avonds weer langer licht is gaan we ook weer buiten-spelen organi seren. Daar er de laatste tijd veel nieuwe leden zijn bijgekomen zijn wij echter momenteel met te weinig leiding om in de toekomst optimaal te kunnen functioneren. Wij zouden gaarne een beroep doen op ouders of andere belangstellenden om zich als leider of leidster aan te melden. Komt U eens geheel vrijblijvend een donderdag avond tussen 18.30 uur en 20.00 uur kijken. Aanmeldenbij secretariaat t/a Dhr. Pijpers, Valkenkampstraat 12 Telefoon 3823. JEUGDVERENIGING A oD_.0 R DANK BETUUGING (In plats van kaarte). Namens^de ingevalle alderpaere van werskante en ook nam us de twië getuuge. Non wej ow allemacl bedanke vur dun onvergetteluko middag (en nacht) die gc-j Oostrumse meen- schc os bezurgt het. Tt Was zonder mier moi zo as gej allemol nut gedaon het an os boerebruluf. En apart woord van dank is hier op zien plats vur Nol Verstegen vur de manier worop hej alles bej mekaar het gehalde en zo se- kuur van de Boschuuzo no Oostrum rait os is gevaareOuk de nobbere plicht van de Boschuize hit os goed. gedaon. Allemol hartstikke bedankt ok den Gorrit en den Iienk. Tot wer is JEU en MIE. - 8 - :jc ij; ij; ij; ij:

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 8