ko JARIG .PRIESTERFEEST PASTOOR THOMASSENo Zoals IJ in het vorig nummer van het Oostrums Weekblad hebt kunnen lezen, viert emeritus-pastoor Thomassen zondag a0s0 13 maart zijn kö jarig Priesterfeest in GrubbenvorstOm 10„30 uur zal hij daar in de parochie kerk voorgaan in de Eucharistieviering uit dankbaarheid Aansluitend daarop zal hij recipiëren in café-restaurant De Vonkel Venloseweg 11. Pastoor Thomassen werd in 1939 benoemd tot pastoor van Oostrum» Voorheen was hij bouwpastoor in Echel en Leuken, geen gemakkelijke opgave» Hij zou het in Oostrum wat rustiger aan moeten doen, want hij.had pas 'n zware hernia-operatie achter de rug» Maar het was gauw gedaan met die rust, want 'n paar jaar later v/as hij alweer bezig, als voorzitter van het kerk-schoolbestuurmet de bouw van een kleuterschool in 0ostrum0' Daarna stond 'n nieuwe verwarming op zijn verlanglijstje zodat we onze kerk nu heerlijk verwarmd kunnen krijgen Pastoor Thomassen v/as echter niet alleen 'n materieel- bouwer, hij was ook 'n geestelijk-bouwer, 'n serieus priester o Hij was graag In Oostrum - wie zou niet graag pastoor in Oostrum zijn - maar zijn doofheid en rugklachten noodzaakten hem om met vervroegd pensioen te gaan en zo geniet hij nu zijn welverdiende rust in Grubbenvorst, terwijl die rust toch nog vaak onderbroken wordt door hier en daar in de parochie in te springen als het nódig iso Ongetwijfeld zal pastoor Thomassen onder de eucharis tieviering van zondag a s God ook danken dat hij zoveel jaren in Oostrum werkzaam mocht zijn en omgekeerd zullen ook vele parochianen van Oostrum a.s. zondag op de een of anderemanier blijk geven van hun dankbaarheid voor alles was Pastoor Thomassen voor hen persoonlijk en voor de gemeenschap van Oostrum betekend en gedaan heeft Pastoor Thomassen, namens bet kerkbestuur, namens alle verenigingen en commissies, namens de gehele gemeenschap van Oostrum, 'n heerlijk, onvergetelijk priesterfeest en o o o o o ad mul tos- anno s PASTOOR DE CEUSTERo

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 2