te zien0 Veel belangrijker is immers: met welke bedoeling zijn we christen; wat steekt er achter de cijfers; wat leeft.er in de mensen. Als de cijfers alleen maar cijfers z-ijn gebleven, dan ziet het er maar pover uit. Enfin, cijfers kun je tellen, terwijl geloof en levensvisie, overtuiging en levenshouding ontelbare grootheden zijn. Bekijken we met deze achtergrond maar de cijfers over 1976. 1) DOOPSEL 35 kinderen werden door het Doopsel in de kerk van Christus opgenomen. 2) EERSTE Ho COMMUNIE 36 kinderen mochten voor het eerst volledig deelnemen aan de Eucharistieviering. (Dit jaar zal' de eerste Communie plaats vinden- op de 2e zondag in Mei': 8 Mei). 3) VORMSEL Na een gedegen voorbereiding ontvingen 30 jongens en meisjes het H.Vormsel.; (Dit jaar zal het H.Vormsel plaats hebben op zaterdag 21 mei, door de Deken van Venray) V) HUWELIJKEN 13 bruidsparen spraken voor God en Kerk uit, dat ze trouw wilden blijven. 5) OVERLEDENEN 7 dierbare medemensen gingen van ons heen om te delen in het leven van onze Verrezen Heer. - - MISSIE: Voor algemene missie- en ontwikkelingsdoeleinden werd 2.^05,78 bijeengebracht. Aan de speciale kollektes voor onze 3 vertrekkende missionarissen, n.l. Zuster Truus - Lemmens, Zuster Truus Poeis en Broeder Frits Basten, offerden we 5.300,==. Dat waren zo wat cijfers voor de geïnteresseerden. Onder tussen is er in 1976 nog veel meer gebeurd. 'Een groot aantal parochianen v/erkte met raad en daad mee aan het totale parocheigebeuren. Hier noemen we liever geen namen van personen of groepen, om niemand te vergeten. In ieder geval: we zijn daar zeer dankbaar voor, en we hopen van ganser harte, dat nog steeds meer mensen zich aktief bij de parochie betrokken voelen. Alloc-n dan is een christelijke gemeenschap mogelijk. Over de financiële toestand zal ons Kerkbestuur U spoedig informeren. k -

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 4