Ik wil hier geen personen afzonderlijk gaan noemen, want het zou !n hele grote lijst worden en ik zou toch onherroepelijk ft gevaar lopen er nog enigen te vergeten. Maar ik denk boVo aan de vereende krachten van alle Oostrummers die het klaar gespeeld hebben dat we dit jaar ons bijzonder mooi orgel in gebruik konden nemen. Ik denk aan de grote, ijverige groep dames die ervoor zorgen dat ons kerkgebouw' er altijd schoon en keurig uitziet en dan ook nog tijd vinden om de kerk te ver- siereno Ik denk aan de werkers van Transcedron en kerkhof die weer zullen proberen er iets mooifs van te maken. Ik denk aan de mensen die altijd klaar staan om vaak lastige klusjes op te knappen in en om de kerk, zoals: klok, uurwerk, verlichting, riolering, deuren enz0 Ik denk aan degenen die de liturgie mee helpen verzorgen. Ik denk aan onze financiële commissie - zowel grote als kleine commissie. Het wordt allemaal gedaan om onze UW parochie in stand te houdenHet hele parochie- gebeuren - in en buiten het kerkgebouw - kan nu eenmaal niet plaats vinden zonder gezonde financiële basiso Ik weet niet wie aan de gezinsbijdrage meedoen en v/at U geeft - dit wil ik ook niet weten - maar er zullen er toch nog we1 zijn die tot nu toe niet meegedaan hebben. Ik zou hen willen vragen, denkt er nog 'ns serieus over na. De parochie is er toch ook voor Ue Ook U neemt deel aan het parochiegebeuren en het liturgisch-kerkelijk leven (denkt U maar aan de doopviering, eerste communie, vormsel-toediening enz.) Men spreekt tegenwoordig zoveel over solidair zijn, toont dit ook tegenover de kerk waar U lid van bent. Ik mag echter niet klagen, over het resultaat van het vorig jaar kan ik niet anders dan tevreden zijn. Iedereen die tijd en werk besteed orn onze parochie ge zond draaiende te houden ben ik uitermate dankbaar. Ik denk tenslotte aan de geweldige kollektes voor de (Onze) missionarissen, voor de missie, gehandicapten enz o o Dit was een terugblik op het jaar 1976, in vogelvlucht en alleen nog maar op fn beperkt gebied. Ook als gemeen schap was U dit jaar vaak boeiend. Dankbaar sluit ik dan ook het jaar 1976 af. Dankbaar tegenover God, dank baar tegenover U allen voor Uw behulpzaamheid, Uw mede werking en Uw inzet voor de kerk, de parochie en de gemeenschap van Océtrum, - '5 -

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 5