Dat zal vele wonden steeds verzachten Laten we elkaar niet steeds'bekritiseren maar elkaar de liefde leren Wees goed voor mensen die veel lijden of verduren dan zal de onderlinge liefde nooit verzuren Want wie de vrede wil bewaren moet niet zichzelf ma.ar de ander spa.ren Als men elkaar wei-doet en elkaar verstaat dan is het zeker dat het eenieder steeds goed gaat Wil men daar altijd zo naar leven dan zal eenieder vrede worden gegeven,, .GEBOREN: Herman en Leni-e Janssen - van Broekhuizenstraat 1^- - wer den zaterdag 27 november verblijd met hun 'eerste dochter tje c. Zij noemen 'haar ESTHER0 Herman en Lenie van harte proficiat met ESTHER en fn gelukkige toekomst met en voor ESTHER Toon en Annemie van Ham - Stationsweg 185 - werden dinsdag 30 november verblijd niet een zoontjeHij liet lang op zich wachten, maar was er toch nog voor Sinterklaas; Fn mooier kadeau was niet denkbaar en gezien het geboortekaartje kunnen Yvonne en René het ook best vinden met hun broertjeToon en Annemie van harte proficiat met Uw zoontje TOM; en Yvonne en Rene met hun nieuwe broertje» Veel vreugde en geluk met en voor T0Mo Uw Pastoor Jj li T B ,Q- - De bietencampagne zit er voor onze afdeling weer bijna ojj- Naar schatting zullen de laatste bieten op vrijdag 10 en zaterdag 11 december verladen kunnen wordenc Heeft U na deze dagen nog bieten liggen, meldt dit dan zo spoedig mogelijke Woensdag 15 december wordt er weer een bijeenkomst gehouden van de varkensstudiecluboDeze bijeenkomst begint'om 20o00 Uo en wordt gehouden op het kantoor van de LLTB« Wij rekenen erop dat iedereen tijdig aanwezig zal zijn, omdat de door dierenarts Loonen te behandelen onderwerpen voor eenieder interessant zullen zijn0 3

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 3