BESTE DORPSGENOTEN, - Mijn oprechte dank voor het fantastische bedrag van 1.950,== dat ik van U heb ontvangen. Het zal besteed worden voor de verzorging van onze psychisch zieke medemensen in Rwanda. Nogmaals mijn hartelijke dank! BROEDER FRITS BASTEN. S.V. OOSTRUM. UITSLAGEN: Brughusia 1 - Oostrum 1 2_2 Oostrum 2 - EoWoC. 3 0-3 Brughusia 2 - Oostrum 3 1-2 Melderslo Al-Oostrum' Al 6-0 Kronenb. Bl-0ostrurn B1 6-1 Oostrum C1 -Venray C2 0-0 Venray C5 -Oostrum C2. 2-2 Oostrum D1 -Hegels.DI 4-0 Oostrum E1 -Melderslo 4-0 Venray E4 -Oöstrum E2' 2-0 In de laatste minuten van het treffen Brughusia - Oostrum wist Jan Janssen toch nog de dik verdiende gelijkmaker in de touwen te koppen: 2-2. Gedurende de wedstrijd kon het als hoogste geklasseerde Brughusia, zich geen moment waarmaken. De gastheren hadden zelfs geluk dat zij in de eerste periode slechts een treffer inkasseerde. De Oostrum-formatie was het grootste deel van de eerste helft heer en meester en wist zich een viertal riante mogelijkheden te creëren, waar er slechts een van werd benut, toen na 18 minuten Jan Janssen Huub vQd, Water op maat bediende betekende dit 0-1De gastheren probeerden met snelle counters over de vleugels de bakens te verzet ten, wat hun na een half uur ook-lukte. Slecht uitver dedigen bracht Craenmehr in stelling en de gelijkmaker was een feit: 1-1Op slag van rust werd het zelfs 2-1 toen Kleeven de onzekere Oostrum defensie versloeg. Na de thee dachten de Brughusia-mannen, met wind voordeel de Oostrummers' in"'hun zak te hebben, rnaar ook nu toonden de rood-witten het betere spel. De wedstrijd speelde nu zich voornamelijk op het middenveld af wat weinig kansen tot gevolg had. En toen de nog ongeslagen ploeg uit Broekhuizen zich opmaakte voor de zoveelste overwinning en hun 2-1 voorsprong trachten te consolideren sloeg Oostrum in de laatste minuten zoals reeds vermeld toch - 6 - t - 1 4 4

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 6