JEUGDVOETBALProgramma voor zaterdag 6 november Oostrum Al - BJJJg aanvang lp.00 uur. Oostrum Bi - Leunen B1 aanvang 14.00 uur. RoK.DoS.0LCl - Oostrum Cl aanvang 14.30 uur.vertr.13.30 Oostrum C2 - ïsselsteyn C2 aanvang 13.30 Bekerwedstrijden: D-spelers D.I.S.-Oostrum-Wanssum, aanv. 10.00 u. vertr. 9.3O u. E-spelers: Merselo-Oostrum-Leunenaanv.10.00 u.vertr.9.3O u. T.0.P.4 - 00STRUM3. De uitwedstrijd Tienray 4-Oostrum 3 was nu niet wat men noemt een topper. De gastheren, die geen enkel verweer hadden,in spireerden de gasten 'bepaald niet tot grote dingen. Ondank.^ dit wist Rood-wit 2 wed strijdpunten aan de reeds behaalde, 6^ uit 6 wedstrijden, toe te voegen door met. 1-4 te winnen. In de loe min., viel de eerste treffer voor de Rood-witten toen rechts—buiten W.Janssen een back en de keeper op het ver keerde been zette en scoorde: 0.-1, Het 2e doelpunt'had zijn oorsprong uit een goed en snel uitverdedigde vrije trap,wel ke J.Verheyen bereikte, die na een solo beheerst afrondde en daarmee de stand na 33 speelminuten bracht op 0-2. - 0-3 Werd het in deplete min.', welk doelpunt evenals de 2e treffer, zijn oorsprong had uit een vrije trap. Na' een snelle uitval over links, door S,Cornells, werd deze op de rand van het strafschopgebied van de-bal geduwd.. De vrije, trap, genomen door S.Cornells, kwam precies op maat voor de voe ten van G.Arts, die hem op de slof nam, waarna het effekt- volle balletje via binnenkant lat in de touwen verdween-O-3. In de 10e min. van de tweede helft scoorde T.0 .P .4 -zijn te gentreffer, omdat een goed mee opgekomen spits, door een verdedigingsfoutde baï in de voeten werd gelegd: 1-3. Vervolgèns was het wachten tot de 83ste min. voordat een Rood-wit aanval weer succes boekte. Een goed opgebouwde aanval over rechts bereikte V/.Janssen, die zich van zijn ver dedigers vrij draaide en scoorde: 1-4. TOTO LOTTO TOTO LOTTO TOTO LOTTO TOTO LOTTO Uit de opbrengsten van Lotto en Toto worden elk jaar "miljoe nen guldens ter beschikking ge.steld voor de sport en licha melijke opvoeding in ons land. En als het kan elk jaar meer. Maar dat kan alleen met Uw medewerking! Doe mee! Maak kans op een fortuin! Ons Lotto en Toto adres: S. Wilms, v.Broekhuizenstraat 33, Oostrum. - 8 -

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 8